Elma sirkesi bal ve ılık su ile zayıflama

  • Post category:diyetler
  • Post comments:0 Yorum1

 
Elma sirkesi bal ve ılık su ile zayıflamak için ne yapmalıyız? Elma sirkesi, bal, ılık su ile zayıflamak için diyet programı. Bal ve elma sirkesiyle yapılan karışım herkes tarafından biliniyor. Vücuda enerji verir. Bağışıklık sisteminizi düzenler. Bilgisayarda gözleri yorulan ve ağrıyan kişilerde sabahları içerse faydasını görürler. Yarların hızlı iyileşmesini sağlar. Kabızlık, gaz ve mideniz bozulduğunda da içebilirsiniz.

Hızlı tedavi edici özelliği ile birçok tedavi sürecinde faydalıdır. Ameliyat olacaksanız eğer 4 hafta önceden bal, elma sirkesi ve ılık suyu karıştırarak tüketmeniz size fayda sağlar. Bal ile elma sirkesini karıştırırsanız ayrıca kolesterol düşürmeye yardımcı olur.

Elma sirkesi ile zayıflamak

Elma sirkesini düzenli kullanırsanız sindiriminize yardım eder. Sebebini açıklayalım. Yediklerimizi sindirmek için vücut sirke asidi üretir. Metabolizmamızın çalışması için gerekli olan yakıt a benzetebiliriz. Yağları ve karbonhidratları sindirebilmek için sirke asidi gerekir.

100 gr sirke asidi ile metabolizmamız düzenli çalışır. Biz sirke asidini üretiriz fakat metabolizmayı hızlandırmak için elma sirkesi tüketmemiz fayda sağlar.

Ilık su bal ve elma sirkesiyle zayıflama formülü

Sabahları içerseniz etkisini daha çok görürsünüz. Metabolizma sabah hızlanırsa daha hızlı kilo verebilirsiniz. Bir su bardağı ılık suya 2 tatlı kaşığı elma sirkesini ve bir kaşık bal ekleyin iyice karıştırın.

Sürekli yapmak yerine 1 litre suya 4 yemek kaşığı elma sirkesini dökün, 4 yemek kaşığı balı ekleyip karıştırınız ve cam kavanozda çalkalayın.

Bal ve elma sirkesi zayıflatıyor mu?

Balla elma sirkesinin karışımının faydalarını biliyoruz. Metabolizma hızlandırır, sindirim sistemini rahatlatır. Bu sayede kilo vermemizde yardımcı olmuş olur. Diyet programıyla beraber ılık su, bal, elma sirkesi karışımı düzenli olarak kilo vermemizi sağlar.

Bal ve elma sirkesi karışımını nasıl kullanmalıyız?

Her öğünden sonra yarım su bardağı içmemiz yeterli olur. Sabah içersek daha etkili olur. Küçük yudum alarak içerseniz iyi olur.

Spread the love


Bir yanıt yazın