Metabolizmayı hızlandıran içecekler

      Yorum yok Metabolizmayı hızlandıran içecekler

sac-uzatma

 


Metabolizmayı hızlandıran içecekler ile artık zayıflamak işkence olmaktan çıkacak. Şimdiye kadar denemiş olduğunuz diyet listeleri gibi çeşitli etkenlerin faydasını görememenizin tek nedeni metabolizmanızın yavaş çalışmasından dolayı kaynaklanmaktadır. Metabolizmayı hızlandıran içecekler sayesinde, metabolizmanızı hızlandırarak kısa sürede zayıflayabilirsiniz.

Metabolizmayı hızlandıran içecekler, metabolizmanızın çalışmasıyla alakalı olan bezleri, yani troid hormonlarını ve böbrek üstü bezlerinize doğrudan etki ederek metabolizmanızı daha hızlı çalışmasını sağlayarak zayıflama

kolay hale gelmektedir.
Metabolizmayı hızlandıran içecekler karıştırılmak yerine, bir tanesini, düzenli olarak içmek daha mantıklı bir harekettir.
Metabolizmayı hızlandıran içecekler için bir tanesinin tarifini sizlere veriyoruz. Bu çayı günde 2 defa, öğlen ve akşam yemeğinden önce olmak şartıyla içiyorsunuz.
1 litre suyun içerisine;
1 tatlı kaşığı anason,
1 çay kaşığı papatya,
1 çay kaşığı nane,
1 çay kaşığı toz tarçın,
1 çay kaşığı funda yaprağı,
1 çay kaşığı karanfil,
1 elma dört parçaya bölünerek çekirdekleri alınıyor ve karışıma dahil ediliyor,
1 yemek kaşığı biberiye,
1 çay kaşığı ısırgan otu yaprağı,
1 çay kaşığı rezene,
1 çay kaşığı rezene tohumu.
Bütün bitkiler karıştırılıyor ve 5 dakika boyunca kaynadıktan sonra altı kapanıyor ve içmek için soğutulmaya bırakılıyor. Metabolizmayı hızlandıran bitki çayları daha fazla metabolizmanızı hızlandırsın istiyorsanız bu karışımı günlük olarak uygulayabilirsiniz.About admin

Güzellik uzmanı, aynı zamanda bilgisayar ve internete meraklı webmaster,sürekli araştırmalar yapan ve bu yaptığı araştırmaları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyan , acıların paylaştıkça azaldığı gibi bilgilerin de paylaştıkça çoğalacağı felsefesini yaşamına empoze etmiş birisi olarak aynı zamanda sizlerle paylaşımlardan mutluluk duyarak sayfamıza hoşgeldiniz diyorummm :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir