YOĞURT NELERE İYİ GELİYOR

      Yorum yok YOĞURT NELERE İYİ GELİYOR

3Ağız kokusunu önlüyor.

Ağız kokusu problemine sahip kişinin bu problemin farkında olmayışı daha büyük sorun olup gelişmiş toplumlarda dahi ağız kokusu rahatsızlığının oranı %40 civarındadır.

Düzenli yoğurt tüketimi sayesinde bizlerin farkında dahi olmadığımız fakat çevreye ciddi rahatsızlık veren ağız kokusunun önüne geçtiği bir gerçektir.


Bakımlı kadınların sırrı: Düzenli yoğurt tüketimi

Her gün düzenli olarak 125 gr. yoğurt tüketiminin hazımsızlık, mide ve bağırsak rahatsızlıklarını önlediği bilinmektedir.

Ayıca düzenli yoğurt tüketimi dış güzelliğinize de katkı sağlamakta olup cildin pürüzsüz hale gelmesini, saçların parlaklığının artmasını sağlamakta ve cilt güzellik maskelerinde reçetede en üst sırada yer almaktadır.

İçerdiği yüksek kalsiyum minerali sayesinde menopoz döneminin en sıkıntılı hastalığı osteoporoza karşı da bizleri korumaktadır.

Sinir sistemi için uyarıcı ve rahatlatıcı etkiye sahip olan yoğurdun her yaşta tüketimi tavsiye edilmektedir. 

ıyilikguzellik.comAbout admin

Güzellik uzmanı, aynı zamanda bilgisayar ve internete meraklı webmaster,sürekli araştırmalar yapan ve bu yaptığı araştırmaları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyan , acıların paylaştıkça azaldığı gibi bilgilerin de paylaştıkça çoğalacağı felsefesini yaşamına empoze etmiş birisi olarak aynı zamanda sizlerle paylaşımlardan mutluluk duyarak sayfamıza hoşgeldiniz diyorummm :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir