6

14 GÜNDE ÇATLAKLAR YOK OLUYOR VİDEOLU

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vererek sayfamıza destek olmak ister misiniz?)
Loading...

14 günde çatlaklar yok oluyor  videolu.Akne iyileştirilmesinden,mantar tedavisine kadar,soğuk algınlığından vücut çatlaklarının giderilmesine kadar çok etkili olan Vicks hemen hemen hepimizin evinde bulunur

14 günde çatlaklar yok oluyor videolu

Genelde soğuk algınlığında kullandığımız Vicks’in içeriğinde okaliptüs yağı,kafur,terebentin yağı sedir ağacı yaprağı,mentol,hindistan cevizi yağı bulunmaktadırAşağıdaki videoda da izleyeceğiniz üzere çatlak olan bölgelere her akşam yatmadan evvel Vicks ile masaj yapın ve daha sonra strech film ile sarın ve üzerine taytınızı giyin ve sabaha kadar bu şekilde kalın

14 gün bu şekilde uygulama yaparsanız 14 günün sonunda çatlaklarınızın yok olduğunu göreceksiniz

Gelin videomuzu birlikte izleyelim:

Çatlaklar 14 günde son buluyor

 

Bu konularda ilginizi çekebilir:

Göbeğinizi buz torbası ile eritebilirsiniz

Saçlarınızı 2 kat fazla uzatan yöntem

 

 

 

admin

Güzellik uzmanı, aynı zamanda bilgisayar ve internete meraklı webmaster,sürekli araştırmalar yapan ve bu yaptığı araştırmaları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyan , acıların paylaştıkça azaldığı gibi bilgilerin de paylaştıkça çoğalacağı felsefesini yaşamına empoze etmiş birisi olarak aynı zamanda sizlerle paylaşımlardan mutluluk duyarak sayfamıza hoşgeldiniz diyorummm :)

6 Comments

  1. Düzenli yaptım bir hafta sonraki hafta aksattim. Ama doğumdan sonra halen kırmızı olan ince ince catlaklarim azaldı rengi bir haftada soldu. Viks ile beraber yağlarda kullandım tabi spor yaptım. Devam edemedim. Stecle sarmak zor geldi. Şuan başka şeyler deniyorum. 50 kilodan 80 kiloya çıktım hamileliğimde ilaç kullandım o yüzden her yerim çatlak. Etkisini gördüğüm yerler bacaklarım oldu. Karnımı bilemiyorum o kadar çok ki ?

    • Nur hanım öncelikle geri dönüşünüz için teşekkürler.Sonuç almanıza sevindim.Düzenli devam ederseniz daha fazla sonuç mutlaka alırsınız.Sevgiler.

    • Devam ettiniz mi acaba? kurtuldunuz mu çatlaklarınızdan?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir