SİĞİLLERDEN SİZİ KURTARACAK YÖNTEM


Siğillerden sizi kurtaracak yöntem

siğillerden sizi kurtaracak yöntem
siğillerden sizi kurtaracak yöntem

Siğillerden sizi kurtaracak yöntem


Siğiller vücudunuzda herhangi bir yerde çıkabilirler.Koltuk altı,kasık bölgesi,Boyun v.b yerlerde çıkıp büyüyebilirler.Genellikle zararsızdırlar ama zaman içerisinde maalesef özellikle estetik açıdan sinir bozucu bir duruma gelebilirler.

Bugüğn sizlere siğillerinizden doğal bir yolla nasıl kurtulacağınızı paylaşacağız.Evinizde doğal ortamda yapacağınız uygulama ile siğillerinizden tamamen kurtulabilirsiniz.

Yapmanız gereken öncelikle siğil olan bölgeyi ılık sabunlu su ile silmek daha sonra elma sirkesine  batırdığınız bir pamuğu siğilin üzerine koyun ve hafif hareketlerle ovun.

En son eklemiş olduğumuz konu olan Ciltteki kahverengi lekelerden sizi kurtaracak doğal yöntem yazımız ise burada

Bu şekilde 15 dakika kadar siğilin üzerine pamuğu tutun ve hafif hafif ovma işlemine devam edin.Bu uygulamayı düzenli yaptığınızda siğiliniz bir süre sonra kendiliğinden düşecektir.
Bir Cevap Yazın

Sitemizdeki bilgiler özgün içerikler olup tüm hakları saklıdır .Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.