TİROİD HASTALIĞININ DOĞAL TEDAVİSİ

Tiroid hastalığının doğal tedavisi

tiroid hastalığının doğal tedavisi

tiroid hastalığının doğal tedavisi


Tiroid hastalığının doğal tedavisi
Troid bezinin çok çalışması ve ya az çalışmasının tedavisinin yanısıra HAŞİMATO TROİDİ adı verilen troid bezi iltihaplanmasının da tek tedavi (ilaçsız) şekli taze sıkılmış

ZENCEFİL SUYU’dur.
Kullanım:
Sabah: 1 çorba kaşığı ( sabah ezanı aç iken )
Akşam: 1 çorba kaşığı ( akşam ezanı aç iken)
Hazırlanışı: Aktardan, büyük marketlerden ( AVM lerde de bulabilirsiniz) tedarik edeceğiniz taze zencefili yıkadıktan sonra katı meyve sıkacağında ve ya rende yardımıyla suyunu elde edebilirsiniz.
Her defasında taze olarak suyunu elde edebileceğiniz gibi bir küçük kavanozda bir kaç günlük olarak da hazırlayıp kullanabilirsiniz.
Zencefilin her zerresi çok değerlidir. suyu çıktıktan sonra geriye kalan tüm kısımları çay olarak hazırlayıp ailenize limon ve bal eşliğinde bir akşam çayı keyfi yaşatabilirsiniz. (Bu sayede hem bu rahatsızlıkları hem B12 vitamin eksikliği yaşamazlar)
Not: Taze zencefil suyu oldukça acıdır. İlk defa zencefil suyu ile tanışacak kardeşlerimiz başlangıç itibari ile tadından dolayı sıkıntı yaşayabilirler. Fakat zaman içinde sıhhatinize kavuştuğunuzu gördükçe bundan bile keyif aldığınızı göreceksiniz.
HİÇBİR YAN ETKİSİ YOKTUR…!
Sadece kan sulandırma özelliği olduğundan kan sulandırıcı ilaç kullananların zencefil aldıkları sürece bu ilaçları almaması gerekiyor. O ilacın görevini de zencefil suyu zaten gerçekleştirir.
Troidi az çalışan da çok çalışan da Haşimato troidi olan da mutlaka sonuca ulaşıyor.
TROİDLERİNDE NODÜL MEVCUT OLAN KARDEŞLERİMİZ DE DIŞARDAN NODÜLLERİN ÜZERİNE ZENCEFİL SUYU SÜREREK NODÜLLERİNDEN KURTULABİLİRLER.

Not:Bu yazı bilgilendirme amaçlıdır.Her zaman söylediğimiz gibi öncelik Doktor muayenesi ve Doktorumuzun verdiği ilaçlardır.Doktorunuzun verdiği ilaçları mutlaka kullanmalısınız

Related Post

admin

cilt bakım güzellik maskeler kadına dair ne varsa sayfamızda bulabilirsiniz

You may also like...

3 Responses

 1. Gülay Özdemir dedi ki:

  Kür uygulanırken ilaç kullanımına ara verilecek mi

  • admin dedi ki:

   Kesinlikle ilacınızın kullanımına ara vermeyin Gülay hanım.Zira her zaman için öncelik doktor muayenesi ve doktorumuzun verdiği ilaçlardır.

 2. Bahar dedi ki:

  Kaç gün ve hangi sıklıkla yapmak gerekiyor

Bir Cevap Yazın