ALÜMİNYUM FOLYO AĞRILARI GEÇİRİYOR
Alüminyum folyo ağrıları geçiriyor

Alüminyum folyo ağrıları geçiriyor
Alüminyum folyo ağrıları geçiriyor

Ağrılarınızı alüminyum folyo ile geçirebileceğinizi biliyormuydunuz?Evet hemen hemen hepimizin mutfaklarında kullandığı Alüminyum folyo ile ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz.
Alüminyum folyo ağrıları geçiriyor

Alüminyum folyo  ile ağrı gidermede uzun yıllardan beri dünyanın dört tarafında uzmanlardan tarafından kabul görmüş bir destektir.

Alüminyum folyo manyetik alan oluşturarak ağrılı bölgeyi nötr hale getirerek rahatlamanızı sağlar.Yorgunluktan kurtulmak için:

Bir kaç yaprak alüminyum folyoyo derin dondurucuda 1  saat bekletin .Daha sonra çıkarıp yanaklarınıza ve göz kapaklarınıza uygulayın.Değişimi hemen far edeceksiniz.

Ağrılı eklem ve kaslarda

Ağrılı ayak,eklem,ya da kas sorunlarınızda ağrılı bölgeyi alüminyum folyo ile sarın.Bir kaç saat bekletip daha sonra açın.

Cilt yanıkları için

Cilt yanıklarında yanık yere su dökün ve kurumasını bekleyin daha sonra yanık merhemi sürün ve üzerini önce gazlı bir bez daha sonra alüminyum folyo ile kapatın.

Grip soğuk algınlığında

Grip ya da soğuk algınlığı olduğunda ayaklarınızı 5 -6 kat alüminyum folyo ile sarın.Yalnız ayak uçları açık kalsın.1 saat sonra açın ve 2 saat sonra tekrar aynı işlemi yapın.

Spread the love


Bir yanıt yazın