Karbonatlı su ile zayıflama
3

 
su ile gerçekten zayıflanır mı?15 gündür düzenli olarak tüketmeye başladım bakalım sonucu ne olacak görüp mutlaka bu sayfadan sonuçları anlatacağım.Henüz zayıflama ibaresi göremedim ancak ne şişlik ne ödem sıkıntısı yaşadım gayet rahat hissediyorum kendimi..

Gelelim karbonatlı suyun zayıflamada ki etkisine..Yaptığım

araştırmalar sonucunda her gün sabah ve akşam bir bardak suya yarım çay kaşığı ingiliz karbonatı(eczanelerde satılıyor)tüketmeniz gerekiyor.Yani illa bir bardak diye bir sınır yok 3-4 bardak aralarda da içebilirsiniz ancak tadı pek güzel değil onuda belirtmek istiyorum..

İngiliz karbonatını mutlaka eczaneden almalısınız.Aktarda satılan karbonatlar aynı sonucu vermiyor

karbonatlı su içmeyi, hasta olmamak için kullanmak gerekir. bunun için ; her gün 1 çay kaşığı karbonatlı su içebilirsiniz. Bunu yarım çay kaşığı sabah, yarım çay kaşığı akşam 1 bardak suya karıştırıp 3 dakika bekleyip iyice karışmasını bekleyin. Sonra tekrar karıştırıp için. Karbonatlı su içmek konusunda herkesin vücut reaksiyonu farklı olacaktır. Çünkü bireylerin beslenme alışkanlıkları farklıdır.Herkesin kendi vücudunu dinleyip, kullanacağı dozu ona göre ayarlaması gerekmektedir..Zayıflamak içinde bu yöntemi kullanabilirsiniz..
***grip nezle gibi hastalıklarda da karbonatlı su içmek fayda sağlar. Eğer grip, nezle gibi rahatsızlıklar olursa günde 3 çay kaşığı karbonatlı su içebilirsiniz. Fazla gelirse o zaman günde 3 kere yarım çay kaşığı içerek buna devam 3 yaşından büyük çocuklarda hastalık olursa yarım çay kaşığı karbonatı 1 bardak suya karıştırıp içirebilirsiniz.

Tansiyon hastaları da kullanabilir ancak onlar için kullanım şekli biraz farklı.. Eğer yüksek tansiyonu problemi yaşıyorsanz,hazırlamış olduğunuz karbonatlı suyu, bir seferde değil, gün içerisinde yudum yudum içmeniz çok daha faydalı olacaktır. Karbonatlı suyu içtikten sonra 15-20 dakika kadar yatarak dinlenmeniz gerekir. Çünkü Karbonatlı su içmek kısa süreli tansiyon yüksekliğine sebep olabilir..
Ayrıca birde Kemal Milar’ın ağzından Karbonatlı su içmenin kendi vücuduna faydalarıni öğrenelim;Eğer şu zamana kadar çok asidik beslendiyseniz, vücudunuz asit tutmuşsa ishal olup sıvi şeklinde wc’ye çıkarabilirsiniz. Ben abartarak 5 gün günde 5 defa içerek her gün 5 -6 defa wc e gittim sırf asitli su çıktı. O 5 gün devamlı salatalık edim, bitkisel beslenmeye ağırlık verdim. 6 cı gün normal sağlıklı bir şekilde dışarı çıktım ve vücut biriktirdiği asitleri attı, 10 cu gün laktik asitler eridi kuluçlarkalmadı. 15 ci gün sigara içtiğim için alt ciğerlerime nefes almakta zorluk çekiyordum ama nefes alma sorunum yoktu sadece derin nefes almakta zorluk vardı, o kalktı derin nefes alabilmeye başladım.
* Hangi hastalık olursa olsun, her hastalıkta ayrıca kolloidal gümüş suyu kullanılmasını tavsiye ederim. D vitamini almayı unutmayın çünkü zamanınızın çoğu kapalı alanlarda geçiyor. Kanser dahil pek çok hastalığın nedeni D vitamini eksikliği. Türkiye Cumhuriyetinde eczanelerde Devit-3 ampul satılıyor 300.000 İU bunu ayda 1 kere şekere yada ekmeğe emdirip tüketmeniz gerekir. Bunu hasta olsanız da olmasanız da herkese tavsiye ediyorum. Yetişkinler için 1 ampul 1 aylık D Vitamini ihtiyacınızın hepsini karşılar.

 

Spread the love


Bir Cevap Yazın