Yağ dokusu ile küçük göğüsler büyüyor
Yağ dokusu ile küçük göğüsler büyüyor
Yağ dokusu ile küçük göğüsler büyüyor

 

bazı kadınlar küçük göğüsleri olmasından her zaman yakınır erkeklerin büyük göğüslü kadınlardan hoşlandıklarını sanarlar ama bazı erkeklerinde büyük göğüslerden hoşlanmadıklarını tahmin edemezler. kadın bakımca olarak kendinizi her zaman beyenin yapay güzelliklerden uzak durun.
Küçük göğüslerinden kurtulmak isteyen kadınların sayısı her geçen gün artıyor. Silikonun estetik başarısına rağmen bazı kadınlar, bedenlerindeki yabancı bir cisme alışamamaktan korkuyor. Bel, basen ve karın bölgesinde bulunan fazla yağlar, küçük göğüsleri büyütmek için yapılan estetik operasyonlarda dolgu maddesi olarak kullanılıyor.

Yağ dokusu ile küçük göğüsler büyüyor

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Metin Kerem, eskiden yağ alma işlemleri sonrasında atık olarak görülen yağ dokularının, günümüzde estetik ve rekonstrüktif cerrahide öneminin giderek arttığını belirtiyor. Yağ ve kök hücrelerinin harmanlanmasıyla oluşturulan doğal dolgunun; yüzdeki derin kırışıklıkların, çukurların ve yara izlerinin doldurulmasında, popo ve bacak biçimlendirmede ve göğüs büyütmede kullanıldığını söylüyor. Yağ dokusunun, göğüs büyütmek için silikon protez istemeyen hastalarda, alternatif bir hacim kaynağı olduğunu sözlerine ekliyor

kadinbakim.net

Spread the love


Bir Cevap Yazın