VICKS İLE BUNLARI KARIŞTIRIN GÖBEĞİNİZDEN KURTULUN


Vıcks ile bunları karıştırın ve göbeğinizden kurtulun

Vıcks ile bunları karıştırın ve göbeğinizden kurtulun
Vıcks ile bunları karıştırın ve göbeğinizden kurtulun


Vıcks‘ı  sadece soğuk algınlığında kullanıyorsunuz çok şey kaçırıyorsunuz demektir.Peki sizlere Vıcks ile göbek yağlarınızdan kurtulup dümdüz bir karına sahip olacaksınız desem?

Vıcks ile bunları karıştırın ve göbeğinizden kurtulun

Evet Vıcks ve içerisine katacağınız bir kaç karışım ile düzenli her gün göbeğinize uygulayarak çok kısa sürede göbek yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Vıcks ile göbek eriten karışım

Size gerekli olan malzemelr

Vıcks

karbonat

kafur

Bir kaba 1 çorba kaşığı vıcks koyun ve içerisine 1 tatlı kaşığı karbonat ve 2 çay kaşığı kadar kafuru ekleyın .Ve güzelce karıştırın.Bu karışımı evde özellikle iş yapmadan evvel uygulayabilirsiniz

.Karın bölgenize ya da inceltmek istediğiniz bacak bölgesi de olabilir sürün.Daha sonra üzerini strech film ile kapatın ve işinize devam edin.1-2 saat sonra çıkarabilirsiniz .

Düzenli olarak yaptığınızda göbek yağlarınızın günden güne eridiğine şahit olacaksınız.Bu arada doğal Vıcks tarifine buradan bakabilirsiniz.
4 yorum

 1. Ya ben bu tarifi yaptım ama baya yanıyo şuan karın bölgen sizce normamidir sizin dediginiz gibi yaptım sürdüm strec filmle kapattim ustune bikac bisey daha kapattim ki kaymasın iyice tutsun diye ve şuan baya yanıyo sizce normalmidir yoksa hemen çıkartıyımmı??

 2. Author

  Kübra hanım vicks’ın içeriğinden dolayı mentol ,ayrıca kafurun bileşimi de aynı şekilde yanması normal ama cildiniz hassas ise kullanmayın.

 3. 1-Kafur iki şekilde satılıyor.Tablet mi yağı mı kullanılacak yada ikisinden biri olur mu? Göbek basen kol için oldukça fazla kilo vermekten kaynaklı erimeyen bölgesel yağ yakma için kullanacağım.
  2-Birde göğüsleri sıkılaştırmak için kulanılabilir mi zira yakıyor diyorsunuz nefes alıp vermede sıkıntı yaratır mı diye düşündüm.
  3-Sivilceye meyilli karmadan yağlıya dönük ciltler dikkat etmeli mi?

 4. Author

  Kafur tablet veya yağ olarak fark etmez.Göğüs için kulannamanızı önermem. Makbule hanım.

Bir Cevap Yazın