Kaş kirpik uzatan doğal tarif
Kaş kirpik uzatan doğal tarif
Kaş kirpik uzatan doğal tarif

Sağlıklı ve uzun kirpikler mi istiyorsunuz,Ya da daha hacimli dolgun kaşlar mı? Bunun için sadece doğal 2 malzemeye ihtiyacınız var.

Kaş ve kirpik serumları son dönemlerde oldukça fazla ilgi görüyor ve satılıyor. Fakat siz pahalı ürünlere para harcamak istemiyorsanız,aynı etkiyi evde hazırlayacağınız serumla yapabilirsiniz hanımlar. İşte evinizde kolaylıkla yapabileceğiniz doğal kaş ,kirpik serumu tarrifi:
Bunun için size gerekli olan malzemeler: 2 kaşık hint yağı,2 kaşık aloe vera jeli.1 kavanoz ve de temizlenmiş bir rimel fırçası.

Kaş kirpik uzatan doğal tarif

Yapmanız gereken ufak bir cam şişe veya kavanoza aloe vera jeli ve hint yağını koyup tahta çubuk yardımı ile karıştırmak.Sonrasında tek yapmanız gereken maskara fırçası yardımı ile bu karışımı kirpiklerinize uygulamak.Gece yatmadan evvel bu uygulamayı yapın ve yatın.Hinta yağındaki bulunan yağ asitleri ve E vitamini kirpik köklerini güçlendirir ve uzatır.

Hint yağını kullanmaktan sakın korkmayın.Yüzyıllardan beridir özellikle saç ve cilt bakımlarında hint yağı kullanılmıştır.Bundan dolayı güvenle kullanabilirisniz.

Spread the love


Bir Cevap Yazın