SUNA DUMANKAYA GÜNDÜZ KREMI-HASSAS CILT

      Yorum yok SUNA DUMANKAYA GÜNDÜZ KREMI-HASSAS CILT

1714

 


Ürün Açıklaması

 

Gündüz Kremi  / Hassas Cilt

Ciltte meydana gelmiş irritasyonu yatıştırır. Hassas ve gergin cildi yumuşatır. Süt proteini ile cildin sebumunu kontrol altında tutar. Akne oluşumuna sebebiyet vermez.  İnceçizgilerin görünümünü azaltır. Ciltteki bozukluklar ceramide complex sayesinde lipit-bariyer sistemi kurularak onarılır. 20 SPF ile cildi nemlendirirken güneşin zararlı,kurutucu etkilerinden korur.

Kullanım: Sabahları cildinizi Cilt Temizleme Köpüğü ile temizledikten sonra tüm yüzünüze ince bir tabaka halinde uygulayınız.

fiatı:70 tl

1714

 

 

Akne Plus Krem

Sivilceleri en az seviyeye indirmek ve yenilerinin oluşmasını engellemek için geliştirilmiş bir üründür.

Düzenli kullanarak daha sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Kullanım: Cildinizi Cilt Temizleme Köpüğü ile temizledikten sonra tüm yüzünüze ince bir tabaka Suna Dumankaya Akne Önleyici Kremi sürünüz. Sabah ve akşam olmaküzere günde iki kez uygulayınız.

fiat:45 tl

1714

 

 

Leke  Gece  Kremi

Cildinizin günlük bakımını sağlar.

Bütün gece boyunca lekelerinizle savaşırken sizi ertesi güne hazırlar.

Gündüz kullanmaktan kaçınınız.

Cildin yenilenmesini sağlayan elastin ve kolajen üretiminin uyarılmasında etkin rol oynar. Düzenli uygulamalarda ince çizgi ve kırışıklıklar giderilebilir, cilt tonu ve yapısıgelişme gösterir. Güneş hasarları sonucu yeni oluşmuş cilt lekelerini iyileştirebilir.

Kullanım: Göz çevresinden kaçınarak temizlenmiş yüze gece yatarken 2-3 damla uygulayınız. Tüm cilt tipleri için uygundur. Uygulamadan sonra cildinizde yumuşaklık veferahlık bırakır.

fiat:100tl

 About admin

Güzellik uzmanı, aynı zamanda bilgisayar ve internete meraklı webmaster,sürekli araştırmalar yapan ve bu yaptığı araştırmaları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyan , acıların paylaştıkça azaldığı gibi bilgilerin de paylaştıkça çoğalacağı felsefesini yaşamına empoze etmiş birisi olarak aynı zamanda sizlerle paylaşımlardan mutluluk duyarak sayfamıza hoşgeldiniz diyorummm :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir