SİYAH TURP VE BAL’IN BULUŞMASIYLA ÖKSÜRÜĞE SON
Fotoğraf: SİYAH TURP VE BAL'IN BULUŞMASIYLA ÖKSÜRÜĞE SON KARA TURP: İçerisinde yüksek oranda iyot vardır,bu iyot da =Öksürüğe iyi gelici kısmına yardımcı olur.. =Kansere karşı koruyucur... =Romatizma ve damar sertliğine birebir iyi gelir... =Kara turpu çiğnemek dişlerinizi güçlendirir... =Kanı zehirlerden temizler... =İdrar söktürür... =Isıtıcı olduğu için boğaz hastalıklarına karşı şifalı birilaçtır... =Astımlıların solunumunu düzene sokar... =Kan yapar... 1 Turp'u 2 defa kullanabilirsiniz.. İşleminiz bitince de turp'u atmayın salata yapın.. Ben hakiki deli balı ile yaptım.. Siz güvendiğiniz herhangi bir bal ile yapabilirsiniz.
SİYAH TURP VE BAL'IN BULUŞMASIYLA ÖKSÜRÜĞE SON KARA TURP: İçerisinde yüksek oranda iyot vardır,bu iyot da =Öksürüğe iyi gelici kısmına yardımcı olur.. =Kansere karşı koruyucur... =Romatizma ve damar sertliğine birebir iyi gelir... =Kara turpu çiğnemek dişlerinizi güçlendirir... =Kanı zehirlerden temizler... =İdrar söktürür... =Isıtıcı olduğu için boğaz hastalıklarına karşı şifalı birilaçtır... =Astımlıların solunumunu düzene sokar... =Kan yapar... 1 Turp'u 2 defa kullanabilirsiniz.. İşleminiz bitince de turp'u atmayın salata yapın.. Ben hakiki deli balı ile yaptım.. Siz güvendiğiniz herhangi bir bal ile yapabilirsiniz.

 
 

SİYAH TURP VE BAL’IN BULUŞMASIYLA ÖKSÜRÜĞE SON KARA TURP: İçerisinde yüksek oranda iyot vardır,bu iyot da =Öksürüğe iyi gelici kısmına yardımcı olur.. =Kansere karşı koruyucur… =Romatizma ve damar sertliğine birebir iyi gelir… =Kara turpu çiğnemek dişlerinizi güçlendirir… =Kanı zehirlerden temizler… =İdrar söktürür… =Isıtıcı olduğu için boğaz hastalıklarına karşı şifalı birilaçtır… =Astımlıların solunumunu düzene sokar… =Kan yapar… 1 Turp’u 2 defa kullanabilirsiniz.. İşleminiz bitince de turp’u atmayın salata yapın.

Spread the love


Bir yanıt yazın