FİBROMİYALJİ HASTALARI İÇİN DR AKTAŞTAN DOĞAL TEDAVİ KÜRÜ

Fibromiyalji hastaları için dr Aktaştan doğal kür
Fibromiyalji hastaları için dr Aktaştan doğal kür

Fibromiyalji hastaları için dr Aktaştan doğal kür

Fibromiyalji hastaları için dr Aktaştan doğal kür
Fibromiyalji hastaları için dr Aktaştan doğal kür


Dr.Ümit Aktaş Fibromiyalji hastaları için çok etkili doğal tedavi kürünü şöyle açıkladı. Öncelikle Fibromiyalji nedir?Bu hastalığı tanıyalım.


Fibromiyalji geceleri uyuyamamanıza sebep olan sabahları kalktığınızda ise kendinizi hiç uyumamış gibi hissettiren Yumuşak Doku Romatizmasıdır.Kronik ağrı ve yorgunluk sendromudur.

Kaslarda yaygın şekilde ağrı,hassasiyet,aşırı yorgunluk,sabah tutukluğu ile kendini belli eder..Yaşam kalitenizi fazlası ile etkileyen bu durum kadınlarda daha fazla görülmektedir.

Doktor Ümit Aktaş‘ın Fibromiyalji için kürü ise şöyle:

1 adet yumruk büyüklüğünde kırmızı pancar ve 1 baş parmak büyüklüğündeki taze zencefilince,ince dilimlenir.Kaynar suyun içerisine atılarak 6 dakikaka kaynatılır.Ateşten indirildikten sonra içerisine soğuyunca 2 parmak kalınlığındaki kara kovan balı peteği ile birlikte eklenir.

Soğuyunca cam bir kavanoza alınıp buzdolabında muhafaza edilir.

Fibromiyalji için pancar kürü asıl uygulanır?

Pancar kürünü her gün taze olarak hazırlamalı ve her yemekten 1 saat sonra günde 3 defa olacak şekilde içilir.Bu şekilde hepsi tüketilir.

Özellikle fibromiyalji hastalarının uyku sorunlarını gidermede ve sabah tutukluklarını gidermede son derece etkilidir.admin hakkında 1565 makale
Güzellik uzmanı, aynı zamanda bilgisayar ve internete meraklı webmaster,sürekli araştırmalar yapan ve bu yaptığı araştırmaları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyan , acıların paylaştıkça azaldığı gibi bilgilerin de paylaştıkça çoğalacağı felsefesini yaşamına empoze etmiş birisi olarak aynı zamanda sizlerle paylaşımlardan mutluluk duyarak sayfamıza hoşgeldiniz diyorummm :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*