Kansere propolis depresyona semizotu

  • Post category:Genel
  • Post comments:0 Yorum3

Doğada var olan her bir ürünün farklı farklı hastalıklara şifa verdiğini belirten Fitoterapi ve Akupunktur Uzmanı Dr. Ümit Aktaş, “En küçük ağrınızda ilaç almayın, çareyi şifalı besinlerde arayın” diyor.
amyanın kansere, zerdeçalın romatizmaya, semiz otunun depresyon ve kalp hastalıklarına, acı kırmızıbiberin baş ağrılarına iyi geldiğini belirten Aktaş, ilaç etkisindeki mucizevi 10 besini şu şekilde açıkladı:

Kansere propolis depresyona semizotu

Ev yoğurdu: Ev yoğurdu bağırsaklarınızda bulunan ve sağlığınızı koruyan probiyotikleri takviye eder. Hazır yoğurt probiyotik içermez, bağışıklık sisteminize bir katkısı yoktur.Laktik asit içerir ki, laktik asit vücudunuz için doğal antibiyotik görevi görür.

Ev turşusu: Katkı maddesi yoktur, probiyotik içerir, bağışıklığınızı destekler. Çocuklarınıza ev yoğurdu ve ev turşusu yedirin. Alerji ve egzamalarının azaldığını göreceksiniz.

Bamya: İnsan vücudunda üretilen en önemli antioksidan maddesiGlutatyon bulunur. Glutatyon, bağışıklık sistemini destekler, yaşlanmayıgeciktirir. Bamyanın içinde bulunan maddeler, sindirim sisteminin iç yüzeyini kaplar ve zararlı maddelerin tutunmasını engeller. Böylece kanserojen maddelerin vücuda girmesini önler.

Çörekotu: Kuvvetli antioksidan maddeler içerir ve hastalıklara karşı koruyucudur. İçinde bulunan Timokinon maddesi, kanser hücrelerinin intihar etmesine sebep olur. Kanser hastalarına, bol bol çörekotu yağı kullanmalarını tavsiye ediyorum.

Acı kırmızı biber: Güçlü ağrı kesici özelliğe sahiptir. Kan dolaşımını ve metabolizmayı hızlandırır. Kansere karşı koruyucudur. Nemli ortamda kurutulursa kanserojen etkiye sahiptir.

Sarımsak: Bir tür doğal antibiyotiktir, virüsleri de öldüren etken maddeler içerir. Ayrıca zararlı kolesterolü düşürdüğü ve kan şekerini dengelediği gösterilmiştir. Tansiyonu düzenleyici etkiye sahiptir.

Depresyona Omega 3

Zerdeçal: İçinde bulunan Kurkumin isimli madde kanser hücrelerini öldürür ve kanser hastalığını tedavi eder. Kurkumin aynı zamanda çok kuvvetli anti-romatizmal etkiye de sahip. Tüm romatizma ve kanser hastaları zerdeçal kullanmalıdır.

Semizotu: Semizotu, Omega 3 yağ asitleri denilen oldukça kıymetli yağları barındırıyor. Omega 3 yağları, insan vücudunda üretilemeyen yağlardır. Omega 3 yağları, kalp ve damar hastalığına karşı koruyucudur, romatizmal iltihabı giderici etkisi vardır ve depresyona karşı etkilidir. Semizotu kalsiyum ve melatonin açısından zengindir. Melatonin, insan vücudunda uykuda ve karanlıkta üretilen bir hormondur. Depresyona karşı korur ve organizmanın düzenli bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Depresyon ve kalp damar hastalıklarından korunmak için bol semizotu yiyin.

Kanser hücrelerini öldürür

Mandalina kabuğu: Mandalinayı bol bol tüketiyoruz, peki ya kabuğu? Mandalina kabuğu, “Auranthii” adı verilen çok özel bir uçucu yağ içeriyor. Auranthii yağı, kanser hücrelerini öldürüyor. Üstelik bu esnada sağlıklı hücrelere de zarar vermiyor. Sözün özü, mandalina yedikten sonra kabuğunu atmayın, en kıymetli yeri orası, kurutun kabuklarını, çayını yapıp için, salatalarınıza ekleyin. Bağışıklığınızı destekleyecektir.

Propolis: Propolis, arıların kovanlarını korumak ve peteklerin gözlerini sıvamak için ürettikleri maddedir. Propolis, dünyada bağışıklık sistemini destekleyen en güçlü maddelerden bir tanesidir. Zararlı hastalık etkenlerine karşı savunma gücünü arttırır, iltihap giderici etkiye sahiptir. Kanser hücrelerini öldürücü etki gösterir. Bağışıklık sistemi zayıflamış olan herkesin propolis almalarını öneriyorum.

haber7.

Spread the love


Bir Cevap Yazın