EKLEM RAHATSIZLIKLARINDAN KURTARAN GENÇLEŞTİREN DOĞAL MADDE
Spread the love
Eklem rahatsızlıklarından kurtaran gençleştiren doğal madde
Eklem rahatsızlıklarından kurtaran gençleştiren doğal madde

Bir çok hastalık için ilk başlarda aslında Mısır ve  Babilde kullanılan bu madde ile eklem rahatsızlıklarınızdan kurtulurken diğer yandan da gençleşebileceğinizi biliyormusunuz?

Mısır ve Babilde ilk olarak ilaç olarak kullanılmaya başlanmış daha sonra yemeklerde kullanılmaya başlanmıştır.Peki nedir bu doğal mucize:

Eklem rahatsızlıklarından kurtaran gençleştiren doğal madde

Elma sirkesi

Öncelikle Elma sirkesi yaşlanma sürecini yavaşlatan antioksidanlar açısından çok zengindir.Ayrıca Kanser ve dejeneratif beyin hastalıklarına da iyi gelir.Bunun yanı sıra elma sirkesinin eklem rahatsızlıklarına iyi geldiği de kanıtlanmıştır.

Elma sirkesi magnezyum,fosfor,kalsiyum ve potasyum açısından çok zengindir.Bu elementlerin vücuttaki eksikliği  hasta olan kişinin durumunu kötüleştirir.Ve etkilenen bölgedeki ödemi arttırır.

Düzenli olarak her sabah 1 bardak meyve suyunuza 1-2 kaşık elma sirkesi ekleyerek içebilirsiniz.Eklem ağrılarınızın giderilmesinin yanı sıra bağırsakları düzenler yayarlı kolesterol seviyesini  arttırır.

Bu içecek ürik asidin kristal çökeltilerini çözmeye yardımcı olur.

Ayrıca ağrılı bölgeye sürerek ağrının giderilemsini sağlayabilirsiniz.

Not:Mide ülseri,gastrit ve pankreatit rahatsızlığı olanlar dikkatli olamalıdır.Doktorunuza sormadan kullanmayınız.Bir Cevap Yazın