Tırnaklarınız hemen kırılıyorsa çaresi burada
Topuk çatlaması bakın neyin işareti

Topuk çatlaması bakın neyin işareti

Pek çok kadın ellerinin özellikle tırnaklarının bakımına çok özen gösterir.Sizde onlardan birisi iseniz ve tırnaklarınızın çabuk kırılmasından şikayetçi iseniz işte size doğal çözümü.
Tırnaklarınız hemen kırılıyorsa çaresi burada

İlk seçenek eczaneden alacağınız e vitamin kapsülünü kırıp içerisindeki yağı gece yatmadan evvel tırnaklarınıza uygulamak.Bunun yanı sıra hindistan cevizi yağı hemen hemen her cilt probleminin sorununu çözer.Tırnaklarınıza ve tırnak etlerinize ılık hindistancevizi yağı uygulayın ve birkaç hafta içinde daha sağlıklı ve daha iyi görünen tırnaklara sahip olun.

Tırnaklarınıza ve tırnak etlerinize ılık hindistancevizi yağı uygulayın ve birkaç hafta içinde daha sağlıklı ve daha iyi görünen tırnaklara sahip olun.

Elma sirkesini suyla karıştırın ve tırnaklarınızı birkaç dakika bu suyun içinde bekletin. Anında sonuç almak için bunu her gün yapabilirsiniz.

Bir miktar jojoba yağı ile zeytinyağını karıştırıp tırnaklarınıza masaj yaparak uygulayın bu karışımda tırnaklarınız için çok faydalı olacaktır.

Yumurta sarısı ve süt tırnak uzamasında son derece etklili bir karışımdır.

Keten tohumu yağı, B vitamini, magnezyum, potasyum ve Omega 3 gibi güçlü tırnaklar için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Bu nedenle, yatmadan önce doğrudan tırnaklarınıza uygulayın.

Spread the love


Bir yanıt yazın