Bu Meyveyi Kaynatıp Suyunu İçtiğinizde Karaciğeri Yeniliyor


Spread the love
Bu Meyveyi Kaynatıp Suyunu İçtiğinizde Karaciğeri Yeniliyor

İnsan vücudundaki ana organlardan birisi de Karaciğerdir.Bu organ vücuttaki tüm maddelerin sindirimi,kan dolaşımı ve metabolizmasında rol alır.


Bu yüzden karaciğerin sağlığına dikkat etmeli,hasara ve toksinlere karşı korumanız gerekir.Karaciğeri temizlemenin,toksinlerden arındırmak için ise size gerekli olan sadece Kuru üzümdür.

Kuru üzümün faydaları saymakla bitmez.Başta kötü kolesterolden vücudu temizler,kalp sağlığını korur.Bu kurutulmuş kuru üzüm bir çok mineral ve vitamin içeirir.

Ayrıca kuru üzüm en zengin antioksidan kaynaklarından biridir.Kuru üzümü kaynatarak suyunu içmek çok daha fayda sağlayacaktır.Saadece 4 gün boyunca kuru üzüm suyu içtiğinizde karaciğer ve sindirim sisteminizde önemli iyileşmeler göreceksiniz.

Özellikle mide suyunun salgılanmasını uyardığı için yiyecekler daha iyi sindirilir.Karaciğer için harika bir detoks yapan kuru üzüm suyunu nasıl kullanacaksınız?

Bu Meyveyi Kaynatıp Suyunu İçtiğinizde Karaciğeri Yeniliyor

150 gram kuru üzüm

400ml su

Tencereye suyu koyun ve suyu kaynamaya bırakın,su kaybnayınca içerisine yıkamış olduğunuz kuru üzümleri atın.Ve bu şekilde ocağın altını kısarak kısık ateşte 20 dakika kaynatın.Bu işlemi gece yapın .Ve kuru üzüm suyunu soğumaya bırakın.

Sabah kalktığınızda süzgeçten geçirin ve 4 gün boyunca sabah kahvaltısından 30 dakika önce aç karnına kuru üzüm suyunu için.Bir cevap yazın