Yüzünüzü 10 yaş gençleştirecek bu maskeyi haftada bir uygulayın
Yüzünüzü 10 yaş gençleştirecek bu maskeyi haftada bir uygulayın

Yüzünüzü 10 yaş gençleştirecek bu maskeyi haftada bir uygulayın.İnsanlar son zamanlarda yüzelrini gençleştirmek için bir çok estetik ameliyatı oluyorlar bunun yanı sıra bir çok tedaviler uygulatıyorlar.

Oysaki mutfagğınızda bulunan bu madde ile yapacağınız maske sayesinde günden güne cildinizde oluşacak yenilenmeye siz bile şaşıracaksınmız.Özellikle japon bayanların haftada bir kullandığı maskedir bu aynı zamanda.Nedir bu derseniz ?Pirinç kullanacaksınız sevgili hanımlar ve beyler.
Peki cildinizi adeta yeniden oluşturacak ve aynı zamanda sizi lekelerinizden de kurtaracak olan bu pirinç maskesi nasıl yapılacak?işte size tarifi:

Yüzünüzü 10 yaş gençleştirecek bu maskeyi haftada bir uygulayın

2-3 çorba kaşığı pirinci bir miktar su ile yumuşayıncaya kadar kaynatın.Pirinçler yumuşayınca ocağın altını kapatın.Daha sonra pirinçleri süzün ve pirinçlerden elde etmiş olduğunuz suya soğumasına yakın 1 kaşık bal ekleyin.İşte size pirinç suyu maskeniz hazır durumda.

Cildinizi temizleme işlemini mutlaka yapın ve bu karışımı tüm cildinize dekoltenizde dahil uygulayın.30 dakika -en fazla 45 dakika bekletin ve cildinizi durulayın.Bumaskeyi haftada 1 mutlaka uygulayın.Sonuçlarına inanamayacaksınız.Hatta sonuçları bizle de paylaşırsanız seviniriz.

Spread the love


Bir Cevap Yazın