TİROİD HASTALIĞININ DOĞAL TEDAVİSİ
tiroid hastalığının doğal tedavisi
tiroid hastalığının doğal tedavisi

Tiroid hastalığının doğal tedavisi,Tiroid hastalığının doğal tedavisi
Troid bezinin çok çalışması ve ya az çalışmasının tedavisinin yanısıra HAŞİMATO TROİDİ adı verilen troid bezi iltihaplanmasının da tek tedavi (ilaçsız) şekli taze sıkılmış
tiro

ZENCEFİL SUYU’dur.
Kullanım:
Sabah: 1 çorba kaşığı ( sabah ezanı aç iken )
Akşam: 1 çorba kaşığı ( akşam ezanı aç iken)
Hazırlanışı: Aktardan, büyük marketlerden ( AVM lerde de bulabilirsiniz) tedarik edeceğiniz taze zencefili yıkadıktan sonra katı meyve sıkacağında ve ya rende yardımıyla suyunu elde edebilirsiniz.

tiroid hastalığının doğal tedavisi

tiroid hastalığının doğal tedavisi
Her defasında taze olarak suyunu elde edebileceğiniz gibi bir küçük kavanozda bir kaç günlük olarak da hazırlayıp kullanabilirsiniz.
Zencefilin her zerresi çok değerlidir. suyu çıktıktan sonra geriye kalan tüm kısımları çay olarak hazırlayıp ailenize limon ve bal eşliğinde bir akşam çayı keyfi yaşatabilirsiniz. (Bu sayede hem bu rahatsızlıkları hem B12 vitamin eksikliği yaşamazlar)
Not: Taze zencefil suyu oldukça acıdır. İlk defa zencefil suyu ile tanışacak kardeşlerimiz başlangıç itibari ile tadından dolayı sıkıntı yaşayabilirler. Fakat zaman içinde sıhhatinize kavuştuğunuzu gördükçe bundan bile keyif aldığınızı göreceksiniz.
HİÇBİR YAN ETKİSİ YOKTUR…!
Sadece kan sulandırma özelliği olduğundan kan sulandırıcı ilaç kullananların zencefil aldıkları sürece bu ilaçları almaması gerekiyor. O ilacın görevini de zencefil suyu zaten gerçekleştirir.
Troidi az çalışan da çok çalışan da Haşimato troidi olan da mutlaka sonuca ulaşıyor.
TROİDLERİNDE NODÜL MEVCUT OLAN KARDEŞLERİMİZ DE DIŞARDAN NODÜLLERİN ÜZERİNE ZENCEFİL SUYU SÜREREK NODÜLLERİNDEN KURTULABİLİRLER.

Not:Bu yazı bilgilendirme amaçlıdır.Her zaman söylediğimiz gibi öncelik Doktor muayenesi ve Doktorumuzun verdiği ilaçlardır.Doktorunuzun verdiği ilaçları mutlaka kullanmalısınız

Spread the love


This Post Has 8 Comments

 1. Gülay Özdemir

  Kür uygulanırken ilaç kullanımına ara verilecek mi

 2. admin

  Kesinlikle ilacınızın kullanımına ara vermeyin Gülay hanım.Zira her zaman için öncelik doktor muayenesi ve doktorumuzun verdiği ilaçlardır.

 3. Bahar

  Kaç gün ve hangi sıklıkla yapmak gerekiyor

 4. Ali

  Evet ne kadar zaman yapmak gerekir

 5. admin

  Kürü tahlile gitmeden önce 15-20 gün önce uygulayın tahlil sonuçlarına göre karar verebilirsiniz Ali bey tabii bu arada ilacınızı mutlaka alıyorsunuz.Öncelikle doktorumuzun verdiği ilaçları kullanmalıyız.

 6. NURDAN

  Bende troid hastasıyım , vücudum üretmiyormuş artık , ömür boyu hap kullanacaksın demişti dr . 🙁 aynen böyle internette gezinirken bu zencefil suyunun kesin tedavi ettiğini okudum .İnanın 1 ay boyunca taze zencefili rendeleyip sıktıkrak suyunu içtim aynen tarifteki gibi 🙁 olmadı çözüm olmadı .Kısaca hayıırrrr faydası yok

 7. Selma

  Minik küpler halinde zencefili doğrayıp suyla yutsak aynı etkiyi almazmıyız acaba?

 8. admin

  Olabilir tabii Selma hanım .Aynı etkiyi yapar sanırım sadece suyu biraz daha hızlı etki gösterir diye düşünüyorum.

Bir yanıt yazın