Odada 1 Kuru Soğan Bulundurmak Hangi Hastalığı Yok Ediyor
Odada 1 kuru soğan bulundurmak hangi hastalığı yok ediyor

Grip olmanızı enggeleyen yiyecek
Odada 1 kuru soğan bulundurmak hangi hastalığı yok ediyor

Evet biliyorum bu aralar fiyat açısından oldukça pahalı ama kuru soğanın ne kadar faydaları olduğunu daha evvelki yazılarımızda da paylaşmıştık

Odada 1 kuru soğan bulundurmak hangi hastalığı yok ediyor

Bugünkü yazımızda ise Kuru soğanın hiç bilmediğiniz faydalı bir özelliğinden bahsetmek istiyoruz.Kuru soğanın diğer bir çok faydalı özelliğinin yanı sıra öyle bir faydası daha var ki eminin duyunca çok şaşıracaksınız..

Kuru soğanı odanızın bir köşesinde bulundurmanız eğer gripseniz grip hastalığınızın hemen geçmesini sağlıyor.Eğer grip olmasanız bie odanızın bir köşesinde kabukları ile birlikte soyulmamış şekilde kuru soğan bulundurursanız kesinlikle grip olmuyorsunuz.

Bu olayı nette araştırmalar yaparken gördüm ve sizler için hemen paylaşmak istedim.Olay şu şekilde gelişiyor

1919 yılında dünyada 40 milyon kişi gripten öldüğünde bir doktor ,bir çok çiftçiyi griple mücadelede yardım etmek amacı ile dolaşıyor.Bir çok çiftçi ve ailesi grip kapmıştır ve bir çoğu da maalesef ölmüştür.Doktor ziyaretlerine devam eder ve bir süpriz ile karşılaşır.

Ziyaret ettiği bir çiftçi ailesi son derece sağlıklıdır.Ve grip olmamıştır.Doktor onlara böyle olması için diğer köylülerden farklı ne yaptıklarını sorar:Çiftçinin verdiği cevap şudur.

Çiftçinin hanımı odaya(muhtemelen diğer odalara da tabak içinde 1 adet kabukları soyulmamış kuru soğan koyduğunu söyler.Doktor buna inanamaz ve soğanlardan bir tanesini alıp laboratuvarda incelemek için götürür.

Mikroskop altında soğanı incelediğinde ise soğanın içerisinde grip virüsüne rastlar.Soğan açıkça grip bakterisini emmiştir.Ve bu sayede aile sağlıklı kalmıştır.Bu hikayeyi kuaför bir arkadaştan duydum ve kendisi de dükkanına bir tabak içinde kuru soğan koymuş ve o yıl kesinlikle grip olmadıklarını söylüyor.Yani formül işe yaramış.

Spread the love


Bir yanıt yazın