0

KULAK AĞRISINA SOĞAN SUYU İYİ GELİR Mİ?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,00. Bu yazıya oy vererek sayfamıza destek olmak ister misiniz?)
Loading...

Kulak ağrısına soğan suyu iyi gelir mi

Kulak ağrısı nasıl geçer
Kulak ağrısına soğan suyu iyi gelir mi

Kulak ağrısı kişiyi oldukça rahatsız eden hayatına devam etmesini engelleyen ağrılardan birisidir.

Kulak ağrısına diş problemleri,Tonsilit,çene ve boyun kaslarındaki ağrılar kulak ağrılarına sebep olabilir.

Zahide Yetiş’in programına katılan Prof.Dr. Özturan’a Zahide hanım soruyor.Kulak ağrısı için soğan suyu faydalı mıdır diye.Kulak ağrısına iyi geldiği söylenen soğan suyunun kullanılması ise şöyle:

Bir soğanın suyunu çıkarıyorsunuz.Mümkünse bu suyu hafif ılıtıyorsunuz.Daha sonra 1 kulak çubuğunu bu suya batırıp kulağın içerisine sürebilirsiniz.Ya da soğanın suyundan 1 damla direk kulağa damlatabilirsiniz.

Ancak ağrının bu şekilde geçmesi demek kulaktaki problemin çözüldüğü anlamına gelmez.En kısa zamanda bir kulak burun boğaz doktoruna görünmelisiniz.Aşağıda izleyerek Prof.Doktor Dilaver Özturanın kulak ağrısı için ve kulak sorunları için sirke uygulamasını da anlatıyor.Aşağıda video da izleyebilirsiniz.


Kulak ağrısına soğan suyu iyi gelir mi

admin

Güzellik uzmanı, aynı zamanda bilgisayar ve internete meraklı webmaster,sürekli araştırmalar yapan ve bu yaptığı araştırmaları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyan , acıların paylaştıkça azaldığı gibi bilgilerin de paylaştıkça çoğalacağı felsefesini yaşamına empoze etmiş birisi olarak aynı zamanda sizlerle paylaşımlardan mutluluk duyarak sayfamıza hoşgeldiniz diyorummm :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir