ÜLSERDEN ROMATİZMAYA KADAR ETKİLİ YAĞ
ülserden romatizmaya kadar etkili yağ
ülserden romatizmaya kadar etkili yağ

Tıbbın babası olarak bilinen Hipokrates tarafından (Mö 460-377) döneminden başlayarak ilaç olarak kullanılmaya başlayan bu yağ Sığla yağı(Günlük yağı) .
3.yüzyılda  mide ülserinden rahatsızlık çeken Roma imparatoru sığla yağı ile şifa bulduğu bilinmektedir.Sığla yağı çok iyi bir antiseptik ve parazit öldürücüdür Ülser ve gastrit gibi mide sorunlarında son derece etkili bunun yanı sıra Romatizma ağrılarından kurtarır ayrıca kıkırdak dokusunun parçalanmasına karşı da etkilidir.

Mide sorunlarında en az 21 gün kullanılmasını söylenen bu yağ aynı zamanda bağırsak rahatsızlıklarının tedavisinde de etkilidir.Kanser savaşçısıdır. Bazı kanser türlerinin hücrelerini başarı ile yok eder.Ağız hıjyeni için doğal bir ilaçtır diş fırçanıza  macunun üzerine biraz döküp dişlerinizi fırçaladığınızda ağız kokusu,diş çürüklerinden sizi korurken diş etlerinizi güçlendirir.

Bu konular da ilginizi çekebilir

Dökülen saçları geri kazandıran kür

Bunun yanı sıra egzema,cilt hastalıkları gibi sorunlar da yara izlerinde çok etkili olduğu söylenmektedir aşağıda Dr.Axe Sığla yağının mucize etkilerini anlatmış videoyu Türkçe olarak izlemek için videonun sağ alt köşesindeki ayarlar kısmını tıklayarak dil seçeneğini değiştirebilirsiniz.

ÜLSERDEN ROMATİZMAYA KADAR ETKİLİ YAĞ

Spread the love


Bir Cevap Yazın