KOLONYALI DEFNE YAPRAĞI AĞRILARI GEÇİREN TARİF
Kolonyalı defne yaprağı ağrıları geçiren tarif

Kolonyalı defne yağrağı ağrıları geçiren tarif
Kolonyalı defne yaprağı ağrıları geçiren tarif

Romatizmal ağrılarınız mı var,Ya da baş,boyun veya vücudunuzun herhangi bir yerinde şiddetli ağrılarınız mı var?İşte sizlere doğadan bir mucize daha.

Eklem romatizması başta olmak üzere bir çok ağrının giderilmesinde bu karışımı kullanabilirsiniz.Adeta doğal mucize diyebileceğimiz bu tarif için size gerekli olanlar:
22 Adet Defne yaprağı

Su

Limon kolonyası

Kavanoz

İlk olarak defne yapraklarını güzelce yıkayın.Ve boş kavanozunuza defne yapraklarını yerleştirin.Daha sonra üzerine yaprakların üzerini geçecek kadar içtiğimiz su olan arıtılmış sudan ekliyoruz.Ve ağzını sıkıca kapatarak. 22gün bu şekilde bekletiyorsunuz.

22günün sonunda kavanozoun ağzını açın ve defne yapraklarını tel süzgeçten geçiriyoruz.Eimizde mevcut olan defne yapraklarının suyunu tekrar kavanoza koyuyoruz.Ve üzerine su oranı kadar limon kolonyası ekliyoruz.Hazırlanan karışımı buzdolabında muhafaza edin.Ağrınız olduğunda ağrılı bölgeye masaj yaparak bu karışımdan sürün.Ağrılarınızın yok olduğunu göreceksiniz.Detaylı olarak aşağıda videoda nasıl yapıldığını izleyebilirsiniz.

Kolonyalı defne yaprağı ağrıları geçiren tarif

Spread the love


Bir yanıt yazın