Gribin Tek Ve Etkili Doğal İlacı
Gribin Tek Ve Etkili Doğal İlacı

Grip genellikle kış aylarında yakalandığımız bir hastalık olup maalesef yakalanınca da 1 hafta kadar sürer.
Peki Grip hastalığının en etkili doğal ilacı ne biliyor musunuz?Grip için en etkili şey Şalgam suyudur.Şalgam suyunun ise faydaları saymakla bitmiyor.

Yaz kış içilmesi önerilen şalgam suyu bağışıklık sitemini güçlendirir.Grip hastaşığına yakalanmanızı önler.Eğer gripseniz kısa sürede gribinizi geçirir.

Gribin Tek Ve Etkili Doğal İlacı

Bağırsak hareketlerinizin artmasını sağlayarak kilo vermenizi sağlar.Kabızlığı giderir.

İyi bir antioksidandır.Şeker hastalarının tüketmesinde hiç bir sakınca olmadığı gibi,kolesterol sorunu olanlarında bolca içmesi önerilir.

Anne sütünü arttırır.İştahı açar.Mide ve karaciğere faydalıdır.B grubu vitaminleri,Fosfor,kalsiyum,potasyum, içeriği sayesinde stresi önler.Kemik ve dişleri güçlendirir.

Kalp ,damar ve göz sağlığı için faydalıdır.Ayrıca boğaz iltihabına iyi geldiği saptanmıştır.Bunun yanı sıra böbrek taşı ,kumu düşürülmesini sağlar.Egzemaya iyi gelir.

Kansızlık için idealdir.Dolayısı ile özellikle grip olduğınızda bol bol şalgam suyu tüketmelisniz.Ayrıca pancarın kabuklarını soyup çiğ olarak rendeleyin ve içerisine sarımsak,taze soğan roka ,limon ve zeytinyağı ekleyerek yemeklerinizin yanında mutlaka tüketin.

Spread the love


Bir yanıt yazın