Suna Dumankaya koltukaltı kararmalarına Bitkisel Çözüm
1

 
Koltukaltı, bacak arası ve perine gibi bölgelerimiz hormon salgılarının da etkisiyle cilt pigmentesyonuna oldukça yatkın yerlerdir. Özellikle bazı bayanlarda koltuk altı bölgelerinde esmerlikler, lekeler ve kararmalar görülebiliyor. Biz bu esmer lekelere koltuk altı kararması adı veriyoruz. Koltuk altı kararmaları özellikle yaz aylarında veya kolsuz kıyafetleri giymemiz gereken özel günlerde başkalarının da dikkatini çekebilir ve bu durum da hiç te hoş olmayan bir imaj çizmemize neden olur. Her kadın koltuk altının beyaz görünmesini ister. Bu nedenle kozmetik firmaları da koltuk altı beyazlatıcı kremler, jeller ve spreyler üretiyorlar. Peki koltuk altı kararması nasıl geçer? Bunun için bitkisel kürler ve doğal çözüm yolları kullanarak neler yapabiliriz? İşte cevabı Suna Dumankaya formülünde:

 

KOLTUK ALTI KARARMASINA BİTKİSEL ÇÖZÜM

Koltuk altlarımızda ve özel bölgelerde epilasyonun etkisi ile zamanla kararmalar başlar. Özellikle ağda sonrası oluşan kararmalar için güzellik uzmanı Suna Dumankaya şifalı bitkiler ile hazırlanan doğal bitkisel bir öneride bulunuyor. Bu bitki kürü ile koltuk altı kararmalarının azalarak iyileşeceğiniz söylüyor.

Suna Dumankaya koltukaltı kararmalarına Bitkisel Çözüm:

Malzemeler:
– 1 çay kaşığı vazelin
– 1 çay kaşığı elma suyu
– 1 çay kaşığı limon suyu

Hazırlanışı ve Kullanımı:

Malzemelerin tamamını karıştırdıktan sonra koltukaltına sürün ve kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra sonra yıkayıp bebek pudrası sürün. Koltuk altındaki kararmalar zamanla geçecektir.

Spread the love


Bir yanıt yazın