saçlarınızı bemiks ampulle uzatın
1233316_10151568188830178_2135677263_n

Saçların sağlığına kavuşarak, parlamasını ve çok hızlı uzamasını istiyorsanız bu yazımızı dikkatle okumalısınız. Bemiks ile saç uzatmak artık çok kolay ve hızlı. Üstelik size açıklayacağımız karışımı uyguladığınızda saçlarınızın gürleştiğini de göreceksiniz.
 

İçerdiği B vitamini sayesinde Bemiks ile saç uzatma ve saç dökülmesini engellemek için aşağıdaki önerilerimizi uygulamanızı öneririz.

 

Piyasada saç uzatma amaçlı satılan pek çok ürün var. Ancak bunlara servet harcamanıza gerek yok. Başarısı kabul görenBemiks ile saç uzatma yöntemi düzenli uygulandığı halde ilk 1 ay içerisinde size faydalarını göstermeye başlayacaktır. Yaklaşık olarak haftada 1 cm saç uzamasına katkı sağlayan bemiks ile saç uzatma yöntemini evde kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

 

Bemiks ile saç uzatma kürleri

 

Aktardan alabileceğiniz 1 tutam sinameki otunu yarım bardak su ile kaynatın. Süzdükten sonra suyun ılınmasını bekleyin ve yine aktardan alabileceğiniz 1 tatlı kaşığı badem yağını bu suya ilave edin. Eczaneden alabileceğiniz 1 tane bemiks ampülü kırarak tamamını karıştırın. Elde edeceğiniz karışımı saç diplerinize masaj yaparak yedirin. En az yarım saat beklettikten sonra yıkayabilirsiniz.

eciltbakimi.com

 

Spread the love


Bir yanıt yazın