saçlarınızı bemiks ampulle uzatın

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
      Yorum yok saçlarınızı bemiks ampulle uzatın

1233316_10151568188830178_2135677263_n

Saçların sağlığına kavuşarak, parlamasını ve çok hızlı uzamasını istiyorsanız bu yazımızı dikkatle okumalısınız. Bemiks ile saç uzatmak artık çok kolay ve hızlı. Üstelik size açıklayacağımız karışımı uyguladığınızda saçlarınızın gürleştiğini de göreceksiniz.


 

İçerdiği B vitamini sayesinde Bemiks ile saç uzatma ve saç dökülmesini engellemek için aşağıdaki önerilerimizi uygulamanızı öneririz.

 

Piyasada saç uzatma amaçlı satılan pek çok ürün var. Ancak bunlara servet harcamanıza gerek yok. Başarısı kabul görenBemiks ile saç uzatma yöntemi düzenli uygulandığı halde ilk 1 ay içerisinde size faydalarını göstermeye başlayacaktır. Yaklaşık olarak haftada 1 cm saç uzamasına katkı sağlayan bemiks ile saç uzatma yöntemini evde kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

 

Bemiks ile saç uzatma kürleri

 

Aktardan alabileceğiniz 1 tutam sinameki otunu yarım bardak su ile kaynatın. Süzdükten sonra suyun ılınmasını bekleyin ve yine aktardan alabileceğiniz 1 tatlı kaşığı badem yağını bu suya ilave edin. Eczaneden alabileceğiniz 1 tane bemiks ampülü kırarak tamamını karıştırın. Elde edeceğiniz karışımı saç diplerinize masaj yaparak yedirin. En az yarım saat beklettikten sonra yıkayabilirsiniz.

eciltbakimi.com

 
About admin

Güzellik uzmanı, aynı zamanda bilgisayar ve internete meraklı webmaster,sürekli araştırmalar yapan ve bu yaptığı araştırmaları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyan , acıların paylaştıkça azaldığı gibi bilgilerin de paylaştıkça çoğalacağı felsefesini yaşamına empoze etmiş birisi olarak aynı zamanda sizlerle paylaşımlardan mutluluk duyarak sayfamıza hoşgeldiniz diyorummm :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir