Papatya suyu ile evde saç rengi açma

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
      Yorum yok Papatya suyu ile evde saç rengi açma

1

Saçlarınızın rengini bir kaç ton açmak istiyorsunuz ama kimyasal işlem görmesinide istemiyorsunuz işte sizin için harika ve bitkisel bir yöntem. Papatya suyu ile evde saç rengi açma…


 

Özellikle belirtmek istediğimiz bir husus var papatya ile saçınızın rengini açmak istiyorsanız saçınızın kendi doğal rengi olması gerekiyor, yani saçınızda boya olmaması şart.

 

Şimdi gelelim  belkide milyonlarca defa denenmiş ve başarısı kanıtlanmış saç açma yönteminin nasıl yapıldığına.

 

Malzeme

 

Aktardan alınmış 100 gr papatya kurusu

 

Yapılışı

 

Papatyaları 4 su bardağı suda 5 dk kaynatıyoruz.(Suyun rengi açık sarı olmalı, çok kaynatırsanız turuncu olur dikkat edelim) ılınan suyu saçımıza iyice yedirelim. Daha sonra güneşe çıkalım. Saçımız güneşte kuruyana kadar bekleyelim. Bu işlemi haftada 2-4 defa uygulayalım. Saçınız istediğiniz renge geldiğinde işlemi sonlandırın.

 

(Burada papatya suyunun güneşi görmesi çok önemli )

 
About admin

Güzellik uzmanı, aynı zamanda bilgisayar ve internete meraklı webmaster,sürekli araştırmalar yapan ve bu yaptığı araştırmaları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyan , acıların paylaştıkça azaldığı gibi bilgilerin de paylaştıkça çoğalacağı felsefesini yaşamına empoze etmiş birisi olarak aynı zamanda sizlerle paylaşımlardan mutluluk duyarak sayfamıza hoşgeldiniz diyorummm :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir