Sivilce İzlerini Yok Eden Maskeler Nasıl Yapılır

  Sivilce özellikle ergenlik çağındaki gençler başta olmak üzere birçok insanı rahatsız eden ve genellikle psikolojik olarak da çöküntülere sebep olan bir cilt sorunudur. İnsanların çoğu sivilcelerini sıkarak veya kopararak bu sorunun üstesinden gelebileceğini düşünse de bu durum sivilcelerin daha da çok artmasına ve iz kalmasına neden olmaktadır. Bu sorunun karşısında en çok cevabı aranan sorunların başında sivilce izleri nasıl geçer

» Devamını Oku

İnci Tozu Maskesi

  İnci tozunun cilt üzerindeki etkisi önemli derecede etki yaratır ve her cilt tipine uygun bir bakımdır. İnci tozu cildin ihtiyaç duyduğu protein , mineraller amino asit bulundurur. İnci tozu içeriğinde bulunan bu maddeler ile cildin metobolizmasını hızlandırarak canlılığını arttırır. Hücrelerin yenilenmesini sağlar ve kırışıklığın önlenmesini sağlar. Peki bu kadar cilt bakımını sağlayan inci tozu maskesi nasıl yapılır. Yapılışı:

» Devamını Oku

MUCİZE MASKE BALKABAĞI MASKESİ

  Açık gözenekler, kış sonrasında sararmış ciltlere, eskiden sıkılmış sivilcelere yani hepsi birleşmiş leke yapmış 3 çü birarada olacak yani hem cildi sıkılaştıracak, hem lekelerle savaş hemde göz altındaki morluklara iyi gelen ve ilk defa açıkladığı müthiş bal kabağı maskesi.

» Devamını Oku

Mucizesi kanıtlanmış olan Portakal Maskesi

  Mucizesi kanıtlanmış olan Portakal Maskesini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Daha güzel ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyenlere ilk başta yapmaları gereken maskelerden birisidir Portakal Maskesi. Portakal Maskesi hem sivilcelerehem ciltte oluşan siyah lekelere hem de cilt kurumasına devamlı kullanılması ile iyi gelen bir maskedir.

» Devamını Oku
1 2