İnci Tozu Maskesi

  • Post author:
  • Post comments:0 Yorum

33460_158526607511349_122340634463280_351036_3502788_n

 

İnci tozunun cilt üzerindeki etkisi önemli derecede etki yaratır ve her cilt tipine uygun bir bakımdır. İnci tozu cildin ihtiyaç duyduğu protein , mineraller amino asit bulundurur. İnci tozu içeriğinde bulunan bu maddeler ile cildin metobolizmasını hızlandırarak canlılığını arttırır. Hücrelerin yenilenmesini sağlar ve kırışıklığın önlenmesini sağlar. Peki bu kadar cilt bakımını sağlayan inci tozu maskesi nasıl yapılır.
Yapılışı: (daha&helliip;)

Okumaya devam edinİnci Tozu Maskesi

Mucizesi kanıtlanmış olan Portakal Maskesi

  • Post author:
  • Post comments:0 Yorum

Desert

 

Mucizesi kanıtlanmış olan Portakal Maskesini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Daha güzel ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyenlere ilk başta yapmaları gereken maskelerden birisidir Portakal MaskesiPortakal Maskesi hem sivilcelerehem ciltte oluşan siyah lekelere hem de cilt kurumasına devamlı kullanılması ile iyi gelen bir maskedir. (daha&helliip;)

Okumaya devam edinMucizesi kanıtlanmış olan Portakal Maskesi

CILT LEKELERI İÇIN KAYISI MASKESI

  • Post author:
  • Post comments:0 Yorum

1

 

CILT LEKELERI İÇIN KAYISI MASKESI

Cilt lekelerinden kurtulmanın bir diğer yolu da kayısı maskesi ile mümkündür. Cilt maskesi hazırlamak için gereken malzememiz son derece kolay. 2 avuç dolusu çekirdeklerinden ayıklanmış kayısı ince ince rendelenmiş gibi kıyınız. Üzerine bir tutam maydonoz, gelincik ve bir bardak nane ekleyerek suyla beraber pişirin. Lapa olana kadar pişirmeye devam edin. Son olarak ocağın altını kapatın ve 2 çorba kaşığı bulabilirseniz kaymak ilave ederek iyice yoğurun. (daha&helliip;)

Okumaya devam edinCILT LEKELERI İÇIN KAYISI MASKESI