ceviz kolesterolü düşürmeye yardımcı oluyor

  • Post author:
  • Post comments:0 Yorum

100_3581

 

Cevizi ister yiyin ister suyunu için, çünkü her iki durumda da ceviz kolesterolü düşürmeye yardımcı oluyor. 2004 yılından beri Amerikan Besin ve İlaç Dairesi günde 30-40 gram ceviz tüketmenin kalp sağlığını korumaya yardımcı olabileceği şeklinde bir öneriyi ceviz paketlerinin üzerine yazılmasına dahi izin veriyor (daha&helliip;)

Okumaya devam edinceviz kolesterolü düşürmeye yardımcı oluyor

KESTANE BALI NELERE İYİ GELİR

  • Post author:
  • Post comments:0 Yorum

3

 

Kestane balı koyu kahverengi, buruk biraz acı ve kestaneye özgü tadı ve kokusu olan bir balldır. Kestane balı antiseptik özelliği ile tanınmaktadır. Kestane balı bütün koyu renkli ballar gibi antioksidan olduğundan kansere karşı koruyucu etkiye sahiptir.

Bal arısı kestaneden hem polen hem nektar hem de salgı toplar. 
Araştırma sonuçlarına göre Kestane balının antibiyotik özelliği ile B.Hemolotik streptecoc’lara karşı etkili olduğu tespit edilmiştir.

Kestane balı Bağışıklık Sistemini Güçlendirir. B ve C vitaminleri bakımından zengin olan Kestane Balı kasları kuvvetlendirir, kan dolaşımını düzenler, mide ve karaciğer yorgunluğunu giderir, bağışıklık sistemini güçlendirir.

KESTANE BALI NELERE İYİ GELİR…. (daha&helliip;)

Okumaya devam edinKESTANE BALI NELERE İYİ GELİR

Ender saraç evde alkali su yapımı

  • Post author:
  • Post comments:0 Yorum

Doktor Ender Saraç vücudumuzualkali hale getirmek, hücrelerinyenilenmesini sağlamak içinevde Alkali suyun nasıl yapılacağını anlattı. Alkali su  tarifi Alkali su elde etmek için 2 litresuyun içine 1 yemek kaşığı kadar karbonatkoyduktan sonra karbonat eriyene kadariyice karıştırın. Gün boyunca hazırlamış olduğunuz bu Alkali suyu için. Hatta  soğuk ya da sıcak  içeceklerinizde bile bu suyu kullanabilirsiniz.

Okumaya devam edinEnder saraç evde alkali su yapımı

Tok tutan meyve suyu

  • Post author:
  • Post comments:0 Yorum

1174691_564891450241893_1382485302_n

 

Her zaman formda olması ile bilinen Demet Kutluay bu formunu borçlu olduğu tok tutan meyve suyu tarifini açıkladı.

Diyet kitaplarında formunun sırrını anlatan ünlü manken Demet Kutluay mucizevi tariflerini sizin için paylaştı. İşte tok tutan ve kilo almayı engellediği için formda kalmayı sağlayan meyve suyu tarifinin ayrıntıları… (daha&helliip;)

Okumaya devam edinTok tutan meyve suyu