Cilt Lekelerine Ayva Maskesi

      Yorum yok Cilt Lekelerine Ayva Maskesi

1

 


Ayva Maskesi Yüz ve cilt konusunda daha sağlıklı ve güzel bir görünüme kavuşmak adına tercih edebileceğiniz maskelerden biri de ayva maskesiolmaktadır. Her şeyden önce, ayva maskesi tamamen doğal ve bitkisel bir ürün olduğu için; çok rahat bir biçimde güvenle kullanabilirsiniz ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz.
Bu maske oldukça basit bir maskedir. Öyle ki; bir ayvanın içerisinde çıkacak tüm çekirdekleri bir kap içerisinde ki ılık suya katarak 2 gün boyunca bekletiniz. Daha sonra 2 gün boyunca beklettiğiniz bu çekirdekler sıvı ve kaygan bir hal alacaktır. İşte bu aşama da ise; bu elde edilen karışımı yüz bölgenize uygulamanız sizin açınızdan yararlı olacaktır. Maskeyi uyguladıktan sonra, mutlaka yüz bölgenizi iyice yıkamalı ve durulamalısınız.About admin

Güzellik uzmanı, aynı zamanda bilgisayar ve internete meraklı webmaster,sürekli araştırmalar yapan ve bu yaptığı araştırmaları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyan , acıların paylaştıkça azaldığı gibi bilgilerin de paylaştıkça çoğalacağı felsefesini yaşamına empoze etmiş birisi olarak aynı zamanda sizlerle paylaşımlardan mutluluk duyarak sayfamıza hoşgeldiniz diyorummm :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir