Bademli Cilt tonunu açan formül
971462_10200709403029770_1392168713_n

 
Beyaz ve duru bir cilt modası geri döndü! Artık bayanlar yaz tatilinde dahi çok fazla bronzlaşmak istemiyor. Bu yüzden plaj şemsiyelerinin gölgesinden ayrılmıyor.
Cildinizin birkaç ton açılması, çok daha duru bir yüze sahip olmanızı sağlayacaktır. Makyaj yapmadan da güzel görünmenin bir numaralı sırrı olan duru ve beyaz ciltler için doğanın insanlara, özellikle de bayanlara armağanı olan bademi kullanmanız yeterli olacaktır.

Cilt tonunu düzenli bir şekilde uygulandığında 3 tona kadar açabilen bu özel formül için yarım fincan (yaklaşık 10-12 adet) bademi geceden suya koyun ve gece boyunca suda bekletin. Ertesi gün sabah bademler yumuşamış olacak, havanda hepsini dövün ya da mikserden geçirin. Üzerine 1 çay bardağı kaynar su ilave edin. İyice karıştırdıktan sonra yarım limonun suyunu da ilave edin. yeniden karıştırın ve yüzünüze sürün.

Sadece 30 dakika bekletmeniz  yeterli olacaktır. Ardından yıkayarak hafif bir nemlendirici krem uygulayabilirsiniz. Bu özel karışımdan arta kalanı kullanmayın. Haftada bir yenisini taze olarak yapın ve uygulayın. 3 uygulama sonunda neticeleri görmeye başlayacaksınız. Bu arada bu karışımın cildinize hiçbir zararının olmadığını da hatırlatalım!

Spread the love


Bir Cevap Yazın