1 HAFTADA CİLDİNİZİ BEYAZLATACAK PÜRÜZSÜZ HALE GETİRECEK DOĞAL KARIŞIM
Spread the love

1 Haftada cildinizi beyazlatacak pürüzsüz hale getirecek doğal karışım

Cilt beyazlatıcı maske
1 Haftada cildinizi beyazlatacak pürüzsüz hale getirecek doğal karışım

Bugün sizlere sevgili Ayşe Tolganın anlatımı ile birlikte Japonların meşhur porselen cildinin sırrını açıklıyoruz
Cildinizin rengini açmak ve pürüzsüz adeta kaymak gibi bir cilde mi sahip olmak istiyorsunuz?Bunun için güzellik salonlarına gidip bir sürü masrafa girmenize gerek yok hanımlar.

Ayşe Tolganın videosunda anlattığı yöntemi deneyebilirsiniz.Bu yöntem Japon hanımlarının senelerdir kullandıkları ciltlerinin bembeyaz ve pürüzsüz olmasının nedeni olan doğal karışım.

Cildinizi 1 haftada beyazlatacak pürüzsüz hale getiren doğal karışım için gerekli malzemeler.

Öncelikle her gün düzenli cildinize kullanmanız gereken bir cilt toniği hazırlıyoruz.Bunu gün sonunda cildinize uygulayın ve cildinizi temizlemiş ,gözeneklerinizi sıkılaştırmış olacaksınız hemde cilt beyazlatıcı maske öncesi cildinizi hazırlamış olacaksınız.

Tonik için size gerekli olan sadece süt ve gül suyu 1 kaşık gül suyu ve 1 kaşık sütü karıştırın.Bu karışım sizin toniğiniz sevgili hanımlar.Tonik ile cildinizi temizleyin daha 1adet domatesi alın ve ortadan ikiye bölün.Diğer yandan bir kaba koyduğunuz pirinç ununu kaşık ile yarım domatesin üzeine dökün ve cildinize dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulayın.

Her bir bölgeye 3’er dakika uygulayın ve işlemi bitirdikten sonra cildinizi yıkayın ve cildinize uygun bir nemlendirici sürün.

Bu işlemi mutlaka 1 hafta boyunca düzenli kullanın.


1 Haftada cildinizi beyazlatacak pürüzsüz hale getirecek doğal karışımBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir