üç güzellik maskesi tarifi

  • Post category:maskeler
  • Post comments:0 YorumUzman Estetisyen Pervin Dinçer’ den evde kolayca hazırlayabileceğiniz üç güzellik maskesi tarifi.
Morluklar ve çizgilenmeler için maske
İçindekiler:
1 ampul e vitamini,
1yemek kaşığı buğday özü yağı,
2 yemek kaşığı at kestanesi yağı,
1 yemek kaşığı badem yağı
Yapılışı: 
Bütün malzemeleri karıştırp göz altlarımızıza her akşam uygulayalım . Bu karışım eşitoranda hazırlanıp daha fazla yapılabilir.Saklanmasında sakınca yoktur.
Muz maskesi ile cildinizi canlandırın
Solgun ve yıpranmış cildinize doğal bir parlaklık kazandırmak ister misiniz? Muz maskesini evde kolayca uygulayarak cildinize parlaklık kazandırabilirsiniz.

Muz besleyici ve içeriği zengin bir meyvedir. Özellikle solgun, yıpranmış ve kuru ciltlerde doğal yenilik sağlayacaktır. Lekesiz ve olgun bir muzun yarısını ezerek güvenilir bir markaya ait olan nemlendirici kremle karıştırın ve cildinize sürün. 15 dakika sonra soğuk suyla yıkayın. Haftada 1 defa uygulamanız yeterlidir.
Sivilceli ciltler için maske
İçindekiler:
2 Yemek kaşığı kabartma tozu
2 tatlı kaşığı kadar su,gül veya maden suyu
Yapılışı:
Uygulama öncesi kaynamış suya 1 yemek kaşığı üzüm veya elma sirkesi katın başınıza havlu kapatıp Cildinizi 10 dak buhara tutun bu bakterilerin azalmasını sağlayabilir. Daha sonra hazırladığınız maskeyi 15-20 dakika bekletip durulayın .Cildinizde biraz yanma olabilir
Uzman Estetisyen Pervin Dinçer
0212 570 9630
info[@]pervindincer.com
Spread the love


Bir Cevap Yazın