SİNÜZİTİ GEÇİREN EN DOĞAL İLAÇ
Sinüziti geçiren en doğal ilaç

Sinüzit nasıl geçer
Sinüziti geçiren en doğal ilaç

Özellikle üst solunum yolları enfeksiyonları sinüzite yol açar.Etken bakteri ya da virüsler,alerjide sinüzite neden olabilir.
Burundaki tıkanıklık sonucunda sinüslerin boşalması bozularak içlerinde bakteri kalabilir.Ve bu bakteriler sinüzite yol açabilir.Sinüzit kısacası sinüslerin iltihaplanması ve şişmesi durumudur.

Eğer başınız ve özellikle göz çevreniz ağrıyorsa ve basınç hissediyorsanız,Başınızı öne eğdiğinizde artan yüz ağrınız varsa,burnunuz sürekli tıkanıyorsa,akıyorsa öncelikle hemen doktora başvurmalısınız.


Sinüziti geçiren en doğal ilaç

Sinüzit için en doğal ilaçlardan bir taneside hemen hemen herkesin bildiği ve Peygamberimizinde ”ölüm hariç her derde deva diye bahsettiği Çörek otu.

Sinüzit için özellikle çörek otu yağı hem damlatılabilir ve hemde içilebilir.Düzenli şekilde kullanırsanız 1 ay içerisinde sinüzitten kurtulabilirsiniz.Ayrıca bol bol ılık su için çünkü sinüzlerde yaklaşık günde 2 litre su döner.O bölgeyi temizlemek için suya ihtiyaç vardır.

Çörek otu yağını ise her buruna birer damla damlatabilir ayrıca 1 çay kaşığı içebilirsiniz.1 aydan sonra sinüzler rahatlar ve şikayetleriniz azalmaya başlar.Rahat nefes almaya ve ağrılardan kurtulmaya başlayabilirsiniz.

Spread the love


Bir yanıt yazın