KUDRET NARI FAYDALARI VE KUDRET NARI YAĞI YAPILIŞI
Kudret narı faydaları, ve kudret narı yağı yapılışı

Kudret narı faydaları
Kudret narı faydaları, ve kudret narı yağı yapılışı

Kudret nar’ının faydalarını öğrenince mutlaka evinizden eksik etmeyeceğinize eminim.Mide rahatsızlıklarından tutunda,bağırsak sorunlarına
Açık yaralardan tutunda,kanserin yayılmasını durdurmaya kadar etkili Kudret nası bitkisi.Ana vatanı Hindistan olarak bilinen Kudret narı bitkisi genellikle orada mide hastalıklarında kullanılıyor.

Kudret narı yağı özellikle bağırsak sorunlarına ,kabızlığı gidermede de çok etkili bir bitki

Bunun yanı sıra kanser hücrelerinin vücutta yayılmasını engelliyor.Hatta bu konu ile ilgili canlı birebir şahit olduğum bir durumu sizlerle paylaşmak istiyorum.Hastanede tahlil yaptırmak için beklerken bir bayan ile tanıştım.Muhabbet ederken bana Tiroid kanseri olduğunu tedavi görürken bir yandan da kudret narı yağını kullandığını ve kanser’i yendiğini söyledi.

Gelelim bu kadar çok faydası olan kudret nar’ı yağını nasıl hazırlayacağınıza.

Öncelikle kudret narlarının olgunlaşmış sarı renkte olması gerekiyor.2 adet kudret nar’ını alın güzelce yıkadıktan sonra bıçak değdirmeden elleriniz ile kopararak cam bir kavanoza parçalar halinde yerleştirin.

Daha sonra üzerini geçene kadar hakiki sızma zeytinyağını ekleyin.Serin bir yerde 15 gün kadar bekletin.En az 15 gün olacak ne kadar fazla yağ içerisinde beklerse o kadar faydalı olur.

Her gün bu karışımdan 1 kaşık içmeniz yeterli olacaktır.

Rabbim tüm şifa bekleyen hastalara acil şifalar vesi.

Ve her zaman söylediğimiz gibi doktorunuza danışmadan uygulamayı yapmayınız.Muhakkak doktorunuzun verdiği ilaçları kullanınız.


Kudret narı faydaları, ve kudret narı yağı yapılışı

Spread the love


Bir yanıt yazın