ET BENİ VE SİĞİLLERDEN KURTULUN
ET BENİ VE SİĞİLLERDEN KURTULUN

ET BENİ VE SİĞİLLERDEN KURTULUN.Bu videoda, basit bir ev ilacı ile ET BENİ ve siğillerden bir gün içinde nasıl kurtulacağınızdan bahsedeceğiz.
Siğiller, bir insan papilloma virüsü (HPV) enfeksiyonundan kaynaklanır. HPV dünya çapında 325 milyon kadını etkiliyor. 14’ü kansere neden olabilen yüzün üzerinde farklı HPV türü vardır. Aslında HPV rahim ağzı kanserine neden olabilir ve kadınlarda en sık görülen 4. Kanser nedenidir. HPV gibi virüsler, bağışıklık sisteminiz stres, sağlık durumu veya yaşlılık nedeniyle tehlikeye girene kadar vücutta saklanabilir. Cilt etiketleri ve siğiller için en iyi doğal ev ilaçları şunlardır: 1. Povidon-iyot 2. Taze sarımsak

Bunları nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır: Adım 1: Sarımsakları ezin ve bir tabağa koyun Adım 2: Başka bir tabağa birkaç damla povidon-iyot koyun Adım 3: Az miktarda sarımsak ve sarımsak suyunu iyotla karıştırın Adım 4: Çözümü topikal olarak siğil veya cilt etiketinize uygulayın Adım 5: Alanı bir bandajla örtün Adım 6: İyot ve sarımsak karışımını günde iki kez uygulamak üzere saklayın (karışım bir gün boyunca iyi kalacaktır) Bazıları için bu çözüm bir gün içinde işe yarayabilirken, diğerleri için 8 haftaya kadar sürebilir. İnsülin direncinin vücudunuzu siğillere karşı daha duyarlı hale getirebileceğini unutmayın, bu nedenle Sağlıklı Keto aldığınızdan ve henüz değilseniz aralıklı oruç tuttuğunuzdan emin olun. Health Keto ve aralıklı oruç hakkında bilgi edinmek için keto çalma listeme göz atın. Günde 50 mg çinko, siğillere neden olabilecek virüslerle savaşmaya da yardımcı olabilir. Bu, Dr. Berg’in kişisel onayı ile tek resmi Türkçe dil kanalıdır. Kanalın e-posta adresinden veya bu kanalın sosyal medya hesaplarından bizimle iletişime geçebilirsiniz. 56 yaşındaki Dr. Berg, Sağlıklı Ketozis ve Aralıklı Oruç konusunda uzmanlaşmış bir kayropraktik uzmanıdır. En çok satan Sağlıklı Keto Planı kitabının yazarıdır ve Dr. Berg Nutritionals’ın direktörüdür. Artık pratik yapmıyor, sosyal medya aracılığıyla sağlık eğitimine odaklanıyor.

Video:Dr.Eric Berg Türkçe kanalı

ET BENİ VE SİĞİLLERDEN KURTULUN

Spread the love


Bir yanıt yazın