Çatlakları gideren en iyi krem hangisi biliyor musunuz
Çatlakları gideren en iyi krem hangisi biliyor musunuz

Vücudunuzun belirli bölgelerinde oluşan çatlakları gidermek için piyasadaki en iyi çatlak kremlerini kullanabilirsiniz.

Sizler için en iyi ve etkili çatlak giderici kremleri araştırdık ve işte detaylar:
Çatlakları gideren en iyi krem hangisi biliyor musunuz

Çatlak cildin vücudun ani değişikliklere maruz kalması sonucu deri altındaki damarların ortaya çıkması durumudur.Genellikle ilk başlarda bu çatlaklar kırmızı renkte iken sonrasında ise gri ve beyaz renge dönüşürler.Genetik yapı farklılıkları nedeni ile çatlakların oranı kişiden kişiye göre değişir.Özellikle anne adaylarının hamileliklerinin son zamanlarında yaşadıkları bu sorun ,aşırı kilo alımı, ve şok diyetler sonrası meydana gelebilirler.Bunun için ,çatlaklardan kurtulmak için piyasadki en etkili kremleri kullanabilirsiniz.Peki nedir bu en etkili çatlak kremleri?

1-Bonie çatlak kremi

Bonie çatlak kremi

Özellikle anne adaylarına doktorlar tarafından daha çatlaklar oluşmadan önerilen bu krem, oluşan çatlakların renklerinin görünümünü kısa sürede azaltıyor. Diyete başlamadan önce çatlak oluşmaması için de kullanabilirsiniz. Kullananlar tarafından %96 oranında başarı sağladığı söyleniyor.

Lierac çatlak kremi

lierac çatlak kremi

Aşırı kilo veriminden sonra karın bölgesinde oluşan çatlakları kısa sürede geçiren mucize gibi kremdir.Cilt yapısının eski görünümüne sağlamak için içerisinde bulunan sarmaşık özü sayesinde yeni çatlakların oluşumunu da engelliyor.

3-Mustela Maternite Stretch Marks Prevention 174,00 TL

Mustela Maternite Stretch Marks Prevention 174,00 TL

Hamileliğin 4.ayından itibaren kullanılması gereken bu krem cildin lif üretmesine yardımcı olarak çatlakların çok kısa sürede yok olmasına yardım eder.Aynı zamanda cildi de nemlendirir.

Spread the love


Bir Cevap Yazın