BB krem CC krem DD Krem nedir ne işe yararlar
BB krem CC krem DD Krem nedir ne işe yararlar

BB kremleri güzellik endüstirisnde oldukça yaygınlaştı.Ancak ne işe yaradığını çoğu kişi hala bilmiyor.
Bunun yanı sıra soz zamanlarda piyasalarda CC krem ve DD krem olması da bu kremlerin aralarındaki farkı anlamayı zorlaştırdı.Şimdi sırası ile tek tek BBkrem CC krem DD krem nedir ne işe yarar bakalım.

BB krem”leke kremi”kreminin kısaltılmış ismidir.Nemlendirici ,astar.SPF,fondöten.kapatıcı ve cilt bakımı ürünlerin çok yönlü bir kombinasyonudur.

BB krem ne işe yarar

BB kremin en iyi özelliklerinden birisi de içeirisindeki özell,klere ek olarak cildinizin görünümünü iyileştirebilmesidir.BB kremleri sıklıkla cilt elastikiyetini ve parlaklığını geliştirmeye yardımcı olabilecek A, C ve E Vitamini gibi antioksidanlar içerir. Hatta bazılarında cildi derinlemesine nemlendiren hyaluronik asit de bulunur. Gizleyici özellikleri ile BB krem, cilt tonunu da eşitler. SPF içeriği ile cildinizde yaşlanma karşıtı etkiler gösterir.

BB krem CC krem DD Krem nedir ne işe yararlar

BB krem ilgili en heyecan verici şeylerden biri, içindekilere ek olarak cildinizin görünümünü iyileştirebilmesidir. BB kremleri sıklıkla cilt elastikiyetini ve parlaklığını geliştirmeye yardımcı olabilecek A, C ve E Vitamini gibi antioksidanlar içerir. Hatta bazılarında cildi derinlemesine nemlendiren hyaluronik asit de bulunur. Gizleyici özellikleri ile BB krem, cilt tonunu da eşitler. SPF içeriği ile cildinizde yaşlanma karşıtı etkiler gösterir.

CC krem nedir

CC krem nedir ne işe yarar

CC kremdeki CC renk düzenleme anlamına gelir.Ürün kızrıklık,solgunluk görünümünü odaklayarak azaltır.Ve ışık yayıcı içeriği ile cilt tonunu düzenler.Cildinizi yumuşatırken, yaşlılık lekelerini, renk bozukluklarını ve sivilceleri örtmeye yardımcı olur. 

DD krem nedir ne işe yarar

DD krem ise BB ve CC kremlerinin güçlerini birleştiren ve aynı zamanda yaşlanma karşıtı

sahip olan bir üründür. Kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltmak isteyen kadınlar bu ürünü tercih edebilir.

Spread the love


Bir yanıt yazın