100 YILLIK CİLT YENİLEYEN KREM TARİFİ
1000 Yıllık cilt yenileyen krem tarifi

Doğal cilt yenileyen krem tarifi
1000 Yıllık cilt yenileyen krem tarifi

Sevgili hanımlar hatta beyler bu tarifi sakın kaçırmayınız.Zira 1000 yıllık bir geçmişe sahip olan bu doğal tarif ile cildinizin yenilenmesini sağlayacaksınız.
Güzellik uzmanı kimyager Şems Aslan katıldığı bir programda 1000 yıllık hücre yenileyen doğal krem tarifini verdi.Hatta kremin adı ise :Yakut kremi

Yakut kremi için gerekli malzemeler:


1000 Yıllık cilt yenileyen krem tarifi

1 yemek kaşığı kakao yağı

1 dilim helva

1 çay kaşığı tarçın

2 yemek kaşığı balık yağı balık yağı yoksa sızma zeytin yağıda olabilir.

Öncelikle kakao yağı ve helvayı bir kapta ezerek karıştırın.İçerisine çay kaşığının ucu ile tarçını ekleyin.En son olarak 5 yıldızlı bu tarife balık yağı yada zeytinyağını ekleyin.Karıştırın.

Temizlenmiş olduğunuz cildinize masaj yaparak bu karışımı sürün.Kreminizi bir kaba koyup ağzı kapalı olarak buzdolabında muhafaza edebilirsiniz.

Kakao yağını cilt kırışıklıkları,sarkmalara,çatlaklara karşı güvenle kullanabilirsiniz.Bu karışımı leke tedavisinde de kullanabilirsiniz.Leke tedavisinde kullanmak için 2 gün ara ile günde 10 dakika cildinizde kalması yeter.

Kırışıklık ve sarkmalar için ise yüzünüzde 5 dakika kalması yeterli.B süre sonunda cildinizi yıkayıp 1 kalıp buzu yüzünüzde dolaştırarak canlandırma yapmalısınız.

Spread the love


Bir yanıt yazın