Suna Dumankaya Saç Dökülmesini Önleme Kürleri
1

 
Suna Dumankaya Saç Dökülmesini Önleme Kürleri, Bitki Bilimi ve Güzellik Uzmanı Ünlü Herbalist Suna Dumankaya’nın bizlerle paylaştığı bilgilerdir. Saç dökülmesi kadın ve erkeklerde en önemli sorunların başında gelmektedir. Kişinin dış görünümünün dikkat çeken unsurlarından biri de saçlardır. Saç bakımı bu nedenle çok önemlidir. Saç dökülmesi sorunu bitkisel yollarla tedavi edilebilmektedir. Saç dökülmesini önlemek için Suna Dumankaya’nın verdiği bitkisel kürlerin tarifi aşağıdadır.

Saç dökülmesini önlemek için Suna Dumankaya’nın anneannesinin uyguladığı ve Suna Dumankaya’nın anneannesinin saçlarının hiç dökülmediğini belirttiği bu kür denenmiş ve başarılı sonuçlar alınmış bir kürdür. Bilindiği gibi Suna Dumankaya’ya bildiklerini anne annesi öğretmiştir. Suna Dumankaya’nın anneannesinin çevresince tanınan bir şifacı olduğu bilinmektedir.

Suna Dumankaya Saç Dökülmesi Önleme Kürü 1

Malzemeler:

1 çay kaşığı kuru maya

1 su bardağı süt

Hazırlanması ve Uygulanması:

1 çay kaşığı kuru mayayı bir bardak süte karıştırıp içiniz. Bu kür Suna Dumankaya’nın anneannesinin uyguladığı ve kendisine tavsiye ettiği bir kürdür.

Suna Dumankaya Saç Dökülmesi Önleme Kürü 2

Malzemeler:

Kuru maya

Hazırlanması ve Uygulanması:

Saç derisini kaplamaya yetecek kadar kuru mayayı ıslatıp saç diplerine masaj yaparak sürün. Mayayı, 5 dakika saç diplerinde beklettikten sonra yıkayın. Bu kür saç dökülmesine karşı kesin sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Suna Dumankaya Saç Dökülmesi Önleme Kürü 3

Malzemeler:

1 tatlı kaşığı kekik yağı

1 tatlı kaşığı Zeytinyağı

1 tatlı kaşığı Hint yağı

1 tatlı kaşığı Kuru maya

Hazırlanması ve Uygulanması:

Bir kabın içinde eşit miktarlardaki kekik yağı, zeytinyağı, Hint yağı ve kuru mayayı karıştırın. Bu karışımı saç diplerine masaj yaparak yedirdikten sonra saçınızı streç filmle sarıp 2 saat kadar bekleyin ve ardından yıkayın

Spread the love


Bir Cevap Yazın