Karbonatlı Karışım İle Cildiniz Harika Olacak
Karbonatlı Karışım İle Cildiniz Harika Olacak

Cildinizdeki lekelerden mi şikayetçisiniz?Ya da son derece solgun karamış bir cildiniz mi var?İşte bu karbonatlı karışım tam da size göre.

Karbonat ile ilgili temizlikten tutunda cilt bakımına kadar daha evvelki yzılarımızda bir çok tarif paylaşmıştım sizler için.Bugünde adeta cildinizi baştan başa değiştirecek bir tarif ile karşınızdayım sevgili hanımlar beyler.
Cildiniz son derece solgun,leke problemleriniz varsa ya da hiç bir sorununuz yok ama cildinizin parlaklığını yitirdiğinden mi şikayetçi misiniz?Öyleyse bu tarifimi mutlaka okuyun ve haftada 2-3 kere yapmaya çalışın.

Karbonatlı Karışım İle Cildiniz Harika Olacak

Daha ilk uygulamadan itibaren cildinizdeki farkı hissedeceksiniz.Gelelim tarifimize size gerekli olan başlığımızdan da anladığınız üzere ilk olarak karbonat,Karbonat‘ın yanı sıra esansiyel bir yağda gerekiyor.Esansiyel yağ olarak badem yağı,Hindistan cevizi yağı kullanabilirsiniz.

Bir çay tabağına 1 tatlı kaşığı karbonat koyun ve üzerine karbonatı ıstacaka kadar çok az miktarda yağ ekleyin.Ve macun haline gelene dek karıştırın.

Şimdi sıra geldi uygulamasına cildinize bu karışımı yavaş yavaş yedirerek ve dairesel hareketler ile uygulayın.Bu uygulama işlemini 5 dakika boyunca yapın.

Daha sonra cildinizi yıkayın.Daha yıkarken bile cildinizdeki değişime inanamayacaksınız.

Spread the love


Bir yanıt yazın