Ayhan Ercan’dan Karın yağlarını eriten zayıflama yağı tarifi
100_3581 (1)

 
Aktarlar derneği başkanı Ayhan Ercan Kanaltürk televizyonundayayınlanan Derya Baykal’ınsunduğu “Deryanın Dünyası”programına konuk oldu. AyhanErcan karın yağlarını eritmek içinspor yapmadan önce sürülecek karın yağlarını eriten yağ tarifi verdi.

Ayhan Ercan’ın önerdiği zayıflamayağı formülü ile karın yağlarınızdankurtulmanız mümkün olduğu gibiaynı zamanda kilo kaybından dolayı, vücudunuzda oluşacak sarkmaları da önlüyor. Bu zayıflatan yağsayesinde 28 günde 2,5 cm incelebilirsiniz.

Ayhan Ercan’ın karın bölgesi yağlarını eritme etkili bu bitkisel yağformülünü siz de deneyin.
Karın yağlarını eriten zayıflama yağı tarifi:
Malzemeler:
* Badem yağı
* Rezene yağı
* Acı biber yağı
* Biberiye yağı
* Papatya yağı
* Yeşil çay yağı
* Sardunya yağı
* Greyfurt yağı
* Limon yağı
* Fındık yağı
* Lavanta yağı
* Ardıç yağı
* Susam yağı
* Sarmaşık yağı
* Kekik yağı (1/2 şişe)
* Çamterebentin yağı
* Yosun yağı
Uygulama: Bir kabın içine yarım şişe Kekik yağı koyduktan sonra  diğerlerinden birer şişe yağı kaba koyarak karıştırın. Daha sonra bu yağıspreyli bir şişeye boşaltın. Bölgesel zayıflama için kullanacağınız doğalzayıflama yağınız artık hazır. Spor yapmadan önce özellikle karın bölgenize ya da selülit olan bölgelerinize bu yağdan nemlendirecek şekildepüskürtüp elinizle cildinize yedirin.
Daha sonra mutlaka en az yarım saat, tempolu bir yürüyüş ya da sporyapmanız gerekli. Ayhan Ercan’ın tarifini verdiği bu zayıflama yağı formülünü uygulayarak, kısa bir süre içindede, hem bel çevresi yağlarınızdankurtulacak, hem de herhangi bir sarkma durumu ile karşılaşmayacaksınız.
Spread the love


Bir yanıt yazın