0

VÜCUDUNUZDAN TOKSİNLERİ ATTIRAN AYAK DETOKSU NASIL YAPILIR

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vererek sayfamıza destek olmak ister misiniz?)
Loading...

Vücudunuzdan toksinleri attıran ayak detoksu nasıl yapılır

Ayak detoksu nasıl yapılır
Vücudunuzdan toksinleri attıran ayak detoksu nasıl yapılır

Özellikle eski Çintıbbı vücuttaki toksinlerden kurtulmak için yüzyılardır Ayak detoksu kullanıyor.Çin refleksoloji sistemine göre ayaklar vücuttaki her organa bağlı doğal enerji bölgelerine sahiptir.

Bu noktaları uyararak vücudunuzdaki toksinlerden kurtulabilirsiniz.Peki bu ayak detoksunu nasıl yapacaksınız?

Ayak detoksu nasıl yapılırİyonik ayak detoksu elektroliz adı verilen bir işlemle toksinleri vücuttan uzaklaştırır.Bu işlemde toksinleri ayıklayan kimyasal bir reaksiyon oluşturmak için elektrik akımı kullanılır.Sudan gelen iyonlar vücutta ayaktan kolayca emilerek toksinlerin hızlıca giderilmesi sağlanır.Bu işlemde ayağınızı koyduğunuz su karardığı zaman işlemin başarılı olduğunu gösterir.

Evde ayak detoksu nasıl yapılır?

1 bardak deniz tuzu

2 su bardağı karbonat

1 tencere suyu kaynatın ve içerisine deniz tuzu ve karbonatı ekleyin.Daha sonra ılık halde iken bunu bir kova veya leğene alın ve ayaklarınızı bu suda 30 dakika bekletin.

30 dakika sonra ayaklarınızı sudan çıkardığınızda hafif bir yorgunluk hissedebilirsiniz bu arada suyun renginde de değişiklikler olacaktır.Bu da vücudunuzdan toksinlerin çıktığının işaretidir.

admin

Güzellik uzmanı, aynı zamanda bilgisayar ve internete meraklı webmaster,sürekli araştırmalar yapan ve bu yaptığı araştırmaları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyan , acıların paylaştıkça azaldığı gibi bilgilerin de paylaştıkça çoğalacağı felsefesini yaşamına empoze etmiş birisi olarak aynı zamanda sizlerle paylaşımlardan mutluluk duyarak sayfamıza hoşgeldiniz diyorummm :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir