Sarkan göğüsleri dikleştirmenin doğal yolu
Sarkan göğüsleri dikleştirmenin doğal yolu
Sarkan göğüsleri dikleştirmenin doğal yolu

Göğüsleri sıkılaştırmak maddi olanaklarınız varsa ameliyat yada bir çok göğüs sıklaştırıcı kaldırıcı yöntemler mevcut tabii ki.

Peki sizinde göğüs sarkmasından dolayı şikayetiniz varsa ve göğüs sarkmasını gidermek için gerekli maddi olanağınız yoksa ne yapacaksınız?İşte tam da bu noktada sizlerin yardımına doğal yöntemler koşuyor sevgili hanımlar.İlk olarak göğüs egzersizlerini düzenli olarak yapmakla bu işe başlıyabilirsiniz.Ardından aşağıda sizler için tavsiye ettiğimiz doğal yöntemleri de mutlaka denemelisiniz.Zira bu doğal yöntemleri uygulamaya başlar başlamaz göğüslerinizdeki değişime sizde inanamayacaksınız.
Sarkan göğüsler için doğal çözümlere gelince:

Yumurta beyazı ,bal ve E vitamini kullanmalısınız.,İlk olarak 2 adet yumurta beyazını bir kabalın ve içerisine 2 çay6 kaşığı bal ve 1 adet E vitamini ampul kırın ve güzelce karıştırın.Sonrasında göğüslerinize masaj yaparak bu karışımı sürün ve 18-20 dakika bekletip durulayın.

Zeytinyağı ile masaj:Sızma zeytinyağını ellerinize alıp göğsünüze yukarı doğru hareketler olacak şeklide 10 dakika boyunca masaj yapın. Yine aynı şekilde hindistan cevizi yağı ile de göğüslerinize masaj yapabilirsiniz.En az 10 dakika boyunca masaj yapın.

Ayrıca 1 yumurta ve 2 çay kaşığı E vitamini yağını bir yerde karıştırın ve daha evvel sıkmış olduğunuz 1 salatalık suyunu ilave edin ve karıştırın.Göğsünüze yine yukarı doğru dairesel olacak şekilde masaj yaparak yedirin. 15-20 dakika bekletip durulayın.

Sarkan göğüsleri dikleştirmenin doğal yolu

Spread the love


Bir Cevap Yazın