» Mango Maskesi Nasıl Hazırlanır

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
      Yorum yok » Mango Maskesi Nasıl Hazırlanır

100_3581 (1)Mango Ülkemizde En çok sevilen tropikal meyvelerin başında gelir. Karşı konulmaz bir tadı vardır.Kimsenin hayır diyebileceğini sanmıyorum.Mango sadece tadıyla değil, barındırdığı vitaminlerlede çok faydalıdır.

Bünyesinde C vitamini, A ve B vitamininin tüm türlerini içermektedir. Bu vitaminlerin haricinde Mango’da bol miktarda Beta Karotende bulunmaktadır. Beta karoten Cildin güzelleşmesini, çeşitli enfeksiyonların tedavisini vede gece görme zorluklarına karşı bağışıklık sistemini güçlendirir.  Bunun yanında Mango potasyum, lif ve kuvvetli bir anti-oksidan deposudur.


Tropikal bir meyve olan mango, cildi nemlendirir ve ince kırışıklıkları başarıyla giderir.
Hücreleri yeniler ve pürüzsüz bir cilt için yardım sağlar. Bir mangonun yarısı güzellik için yeterlidir.

Mango Maskesi Nasıl Hazırlanır
Mango meyvesini ezip karıştırın, püre haline getirin, içine 2 çay kaşığı saf zeytinyağı ekleyin ve yüzünüze maske olarak sürün.
20 dakika sonra gül suyu ile silin.

Farkı hemen hissedeceksiniz.
About admin

Güzellik uzmanı, aynı zamanda bilgisayar ve internete meraklı webmaster,sürekli araştırmalar yapan ve bu yaptığı araştırmaları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyan , acıların paylaştıkça azaldığı gibi bilgilerin de paylaştıkça çoğalacağı felsefesini yaşamına empoze etmiş birisi olarak aynı zamanda sizlerle paylaşımlardan mutluluk duyarak sayfamıza hoşgeldiniz diyorummm :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir