0

KULAK ÇINLAMASINDAN 5 DAKİKADA KURTARAN YÖNTEM

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vererek sayfamıza destek olmak ister misiniz?)
Loading...

Kulak çınlamasından 5 dakikada kurtaran yöntem

Kulak çınlaması nasıl geçer
Kulak çınlamasından 5 dakikada kurtaran yöntem

Kulak çınlaması bir çok kişinin yaşadığı bir durumdur.Kulak çınlaması bir çok hastalığın habercisi olabilir.

Öncelikle kulak çınlaması rahatsızlığınız için bir doktora görünüp gerekli tetkikleri yaptırmalısınız.SON DEREC SİNİR BOZUCU BİR DURUM OLABİLİYOR.uZUN SÜRELİ VE GEÇİCİ OLABİLEN KULAK ÇINLAMASI YORGUNLUĞA VE DEPRESYONA BİLE YOL AÇABİLİR.

Son zamanlarda yapılan bir araştırma ve çalışmaya göre kulak çınlamasını geçiren bir uygulama bulunduğu bildiriliyor.Mayo cliniğinin söylemine göre kulak çınlaması her 5 kişiden birini etkiliyor.Kulak çınlamasını geçirmek için farklı yöntemler de var.Kulak çınlamanızı geçirecek olan son zamanlarda internette hızla yayılan bu tekniği şu şekilde uygulayacaksınız.

1.Öncelikle avuç içinizi masanın üzerine hizalayıp işaret parmağınızı orta parmağınızın üzerine parmaklarınızı şıklatır gibi bastırın.

2-Şİmdide avuç içlerinizi kulağınızın hizasına geitirin.

3-şimdi aynı işlemi avuç içlerinizi kulak hizasında başınıza yapışık şekilde bu parmaklarınızla şıklatma işlemini tam 50 kere yapın.Aşağıdaki bu videoda da uygulamayı görebilirsiniz.Yıllardır kulak çınlaması çeken kişilerin bu uygulamayı yaparak nasıl rahatladıklarını,kulak çınlamalarından kurtulduklarını görebilirsiniz.

admin

Güzellik uzmanı, aynı zamanda bilgisayar ve internete meraklı webmaster,sürekli araştırmalar yapan ve bu yaptığı araştırmaları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyan , acıların paylaştıkça azaldığı gibi bilgilerin de paylaştıkça çoğalacağı felsefesini yaşamına empoze etmiş birisi olarak aynı zamanda sizlerle paylaşımlardan mutluluk duyarak sayfamıza hoşgeldiniz diyorummm :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir