KIRIŞIKLIKLARDAN KURTARAN DUDAKLARINIZI SİLİKONLU GİBİ YAPAN YÖNTEM
Kırışıklıklardan kurtaran dudaklarınızı silikonlu gibi yapan yöntem

Yüz yogası ile kırışıklıklardan kurtulun
Kırışıklıklardan kurtaran dudaklarınızı silikonlu gibi yapan yöntem

Ameliyatsız,estetik işlemler uygulanmadan kırışıklıklarınızdan kurtulmak bunun yanı sıra dudaklarınızın dolgunlaşmasını sağlamak mümkün hanımlar.
Peki nasıl olacak bu dediğinizi duyar gibiyim:)Hemen söylüyorum bu söylediklerimin olması yüz yogası ile mümkün.Aşağıda detalı olarak videoda da göreceğiniz gibi sadece yapmanız gereken yüz yogasını alışkanlık haline getirip her gün uygulamak.Her gece yatmadan evvel uygulamanızı öneririm.

Yüz yogası uzmanı Lourdes Çabuk size bunları nasıl yapacağınızı gösteriyor.Göz çevresi kırışıklıklarınızdan tutunda,yanak sarkmasına,Kaş kaldırmaya kadar tüm bunların hepsini sadece düzenli yapacağınız yüz yogası ile sağlayabilirsiniz.

Örneğin dudaklarınızın daha dolgunmu olmasını istiyorsunuz?Dudaklarınızı içe doğru iyive kıvırın görünmeyecek şekilde gelene dek kıvırın bu şekilde iken o demeye çalışın yüzünüz iyice gergin olmalı ve kesinlikle dudak pozisyonunu bozmamalısınız.

Bu ve diğer göz çevresi kırışıklığı,Kaş kaldırma işlemi,Yanak sarkması işlemini diğer yüz yogalarını en az 5’er dakika yaparak yaşınızdan 10 yaş daha genç görünebilirsiniz.


Kırışıklıklardan kurtaran dudaklarınızı silikonlu gibi yapan yöntem

Spread the love


Bir Cevap Yazın