KİLO VERMEK İŞTAH AZALTMAK İÇİN BU YAĞDAN 2 DAMLA YETER
Kilo vermek iştah azaltmak için bu yağdan 2 damla yeter

Kilo vermek iştah azaltmak için bu yağdan 2 damla yeter
Kilo vermek iştah azaltmak için bu yağdan 2 damla yeter

Uçucu yağların kilo vermenize etkisini biliyormusunuz?Uçucu yağlar beynin tokluğa,ayrıca istenmeyen yağ ve toksinlerin parçalanmasına vücuttan atılması kısmı üzerinde çalışırlar.
Metabolizmayı hızlandırır,sindirimi geliştirir,enerjinizi arttırabilirler.

İşte bunlardan biri ve etkilisi.Rezene tohumu.Rezene güçlü anti-oksidan özelliklere sahiptir.Serbest radikaller ile savaşır.Sindirim sisteminizi destekleyerek,iştahınızı kapatır,klo vermenizi hızlandırır.

Rezene çekirdeği esansiyel yağı iştahınızı kapatırken diğer yandan metabolizma hızınızı artırarak kilo vermenize büyük katkı sağlar.Yapılan çalışmalarda rezene çayı içmenin açlığı bastırdığı,dolgunluk hissi verdiği ve daha az yemek yemeye sevk ettiğini göstermiştir.

Rezene esansiyel yağı kan dolaşımındaki yağ birikimlerinin enerji olarak kullanılmasına yardımcı olur.Rezene esansiyel yağı  melatonin içerir.Bu melatoninler beyin uyanmasını ve uyuku döngülerini düzenleyen sirkadiyen ritimlerini düzenleyen bir hormondur.

Kilo vermek iştah azaltmak için

Zayıflamada rezene yağı nasıl kullanılır?

Kilo vermek ve iştahınızı azaltmak için bir bardak suya 2 damla rezene yağı damlatın.Bu suyu için.Diğer harici bir yöntem ise bir miktar hindistan cevizi yağına veya zeytinyağına bir miktar rezene yağı ekleyip ardından yağ birikimlerinden şikayetçi olduğunuz bölgelere masaj yapmak.En az 30 dakika boyunca masaj yapın

Spread the love


Bir Cevap Yazın