Karbonat ve kahve ile tüylerinizden kurtulabilirsiniz
 tüylerinizden kurtulabilirsiniz
Karbonat ve kahve ile tüylerinizden kurtulabilirsiniz

Sadece karbonat ve Türk kahvesi telvesi ile tüylerinizden kurtulabileceğinizi biliyor musunuz?Evet yanlış duymadınız doğru bir uygulama ve düzenli bir uygulama ile kurtulabilirsiniz.

Bu yöntem çok eskiden beri kullanıkta ve doğru ve düzenli kullanıldığında ise ilk olarak tüyleri cılızlaştırmakta ve sonrasında ise tamamen kurutmaktadır.Karbonatın yemekler dışında da bir çok alanda kullanımı olduğunu biliyorsunuzdur. Bunun yanı sıra Türk kahvesi ise bir çoğumuz tarafından adeta vaz geçilmezlerimiz arasındadır.
Peki istenmeyen tüylerinizden kurtulmak için bu karışımı nasıl uygulayacaksınız?nasıl yapacaksınız? İlk olarak kahveniz mutlaka Türk kahvesi olmalı. Kahvenizi yapıyorsunuz ve bir güzel afiyet ile içiyorsunuz.Sonrasında ise size gerekli olan kahvenin telvesini hemen bir kenara ayırıyorsunuz.

Karbonat ve kahve ile tüylerinizden kurtulabilirsiniz

Kahve telvesini bir kaba alın ve hemen içerisine 1-2 çay kaşığı karbonat ekleyin ve karıştırın.Bu uygulamayı yapmadan evvel ister vücuduzdaki tüyler olsun isterseniz yüzünüzdeki tüyler olsun mutlaka yeni alınmış olmalı.Sonrasında yeni epilasyon yapmış olduğunuz bölgeye bu karbonatlı ,telve karışımını tüylerin çıkış yönüne doğru masaj yaparak sürüyorsunuz ve kurumasını bekliyorsunuz.

Bu arada kullandığınız kahve telvesinin şekersiz olmasına dikkat etmelisiniz zira şeker kıl köklerini daha fazla besler.Bu uygulamayı düzenli şekilde her epilasyon sonrası yaptığınızda tüylerinizde öncelikle incelme ve zaman içerisinde ise tamamen yok olma olacaktır.

Spread the love


Bir Cevap Yazın